Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne még fogynom?

Mennyit kéne még fogynom?

Figyelt kérdés
Sok embertöl hallom, hogy sovány vagyok, meg szuper alakom van, de én nem így látom. Szerintem hájas a hasam, nem is kicsit, és csúnyán lötyög. Diétázok, rendesen összerakott étrendem van, elvileg jók a makróim ( bár lehet lassan ùjra kell számolnom öket). Heti 6x sportolok, 2x HIIT és 4x fitness 177 cm és 71 kg vagyok, bár elég sok izmom van. Derekam 75 cm, csípö 93 cm ( nem vagyok egy homokóra alkat), testzsírt jó ideje nem mértem, de kb. 23 % körül lehet. Küldök képet priviben, úgy jobban el lehet dönteni. Tudom, hogy az adatok alapjan minden normális, de nekem akkor sem tetszik :(((
2017. jan. 20. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. küldhetsz képet, utána mondok véleményt:)
2017. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az adatok alapján én bizonyára fogynék még pár kilót (ha úgy látnám, hogy hájas a hasam, mindenképp. tudom, hogy nincs testképzavarom s a leírásból nem úgy tűnik, hogy neked lenne). Főleg ha egyenetlenül oszlik el a felesleg, akkor pár kiló is durván számíthat.
2017. jan. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. küldtem a képet

2. Küzdök vele nagyon, sajnos mindenhonnan fogyok, csak hasról nem akar lemenni. :( Most még el is kezdtem stagnálni :s Nyáron könnyebb volt, de most nem tudok futni járni, vagyis hamar sötétedik, fázok, minden bajom van. Na de nem panaszkodni jöttem, hanem véleményekért, és igazat is adol neked. Na ez egy jó hosszú mondat lett. :)

2017. jan. 20. 21:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldhetsz képet, írtam privátot :)
2017. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Fej nélküli képet simán kirakhatsz ide is.
2017. jan. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nos tessék:

[link]

[link]

2017. jan. 21. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hájas a hasad.
2017. jan. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!