Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » GYED-en vagyok itthon, nagyon...

GYED-en vagyok itthon, nagyon kevés időm van tornázni. Marad a DVD. Melyik DVD ajánlott, ami hatásos a zsírégetésben, és nem túl bonyolult feladatok vannak?

Figyelt kérdés
Norbi és Réka idegesítenek :), a pilates nem jött be, Szandrának a Változz vissza nagyon bejött, csak már uncsi. Szóval mit válasszak? Nem akarok vaktába vásárolgatni. Köszi a válaszokat!
2008. okt. 15. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
az én kedvencem Alexandra - Pörgess fel!
2008. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem Bíró Ica torna cd-m van, nagyon bevált, nem mondom, hogy könnyű, de a gyakorlatok egyszerűek és nagyon megizzaszt!

Bíró Ica - TestSZépítés (ez a dvd neve, az "sz" betű direkt nagy betűvel van írva)

Én már évek óta erre tornázom, 3 hónap alatt fogytam tőle 12 kilót!

Ha az elején nem megy 1-2 gyakorlat, ne csüggedj el, nekem se ment, valamit még a mai napig kihagyok... :)

Én is próbáltam más dvd-ket, de egyik se jött be, én is csak felidegesítettem magam, ahogy te, mert nem tudtam rendesen csinálni a gyakorlatokat, mert bonyolult volt, és a végén utáltam csinálni.

De ez a Bíró Ica dvd tényleg nagyon jó, nem fogod megbánni, ha megveszed, az tuti!

Viszont heti 5 napot muszáj lenyomni, mert ha 1-2-szer tornázol rá 1 héten, nem ér semmit.

A torna végén van egy videó anyag, narancsbőr elleni "masszázs" amit minden nap csináltam, hihetetlen, hogy rendbehozta a bőrömet, pedig nekem eléggé narancsbőrös a combom, de nagyon sokat segített! Szóval ezt a torna utáni combdörzsit is csak ajánlani tudom!

Sok sikert és kellemes tornát! :)

2008. okt. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Személy szerint Nekem Rubint Réka legújabb DVD-je vált be. Eddig mindent kipróbáltam, de ez az ami a legösszetettebb. A program 4x20 percből áll: comb, popsi, has és felsőtest...ha nincs időd, vagy kedved végigtornázni az egészet, naponta váltogasd az edzéseket...megéri!!! Ja és a zene is óriási! Sok sikert!
2008. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!