Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással való fogyásról...

Koplalással való fogyásról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az írjon aki tényleg csinálta kiváncsi vagyok a tapasztalatokra.(Nem kell mindenkinek leirni,hogy ez nagyon rossz stb.)

Én úgy csinálnám, hogy csak annyit ennék amennyit muszály és sokat innék és egy kicsit mozognék.Szerintetek?


2010. júl. 4. 18:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
Koplalással lefogyni nem nagy cucc, megtartani szinte képtelenség.
2010. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

en is probalkoztam mar tobbszor koplalassal, csak vhogy mindig elcsabultam..viszont ha arra allitod be az agyad,hogy most tenyleg koplalni fogsz es kibirod, es nem csabulsz el akkor siman jo. a legjobb,hogy beszukul a gyomor tole, igy ha enned is kene valamennyit nem fogsz tudni sokat enni.

baratnom eleg duci volt, szerintem a 165 cm-s magassagahoz olyan 75-85 kg kozott mozgott. meg nagyon aranytalan lany volt. elkezdett eloszor zoldsegeken meg gyumolcsokon elni,aztan koplalni,majd koplalni es futni allandoan...most meg nem mondanad rola,hogy egykor dagadt volt...nagyon gebe lett... gazul is nez ki mar szegeny...:S


szoval szerintem a koplalas jo, ha utana is megtartod a dolgot, es nem zabalsz ket pofara. legtobben ugyanis ezt teszik, es ezert hiznak vissza. meg azert mondjuk ne fogyj 50 kg ala, senkinek sem kell egy kiallo csontu nyomorek.

2010. júl. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Koplalással először a testeden lévő izmokat veszíted el, mivel a test előbb azt használja fel, mert nehezebb a zsírt elégetni. Utána nyúl csak a zsírhoz a szervezet. Főleg ha mozogsz is mellette, totál káosz.

Ettől először izomtömeget veszítessz, aztán dagadt leszel mert a szervezeted érzi h nincs kaja, és elraktározza zsír formájában...

Hogy mit kell enni, hogy fogyj? Cukros szar üdítőket kerüld, valóban csak vizet igyál, zsíros, cukros ételeket kerüld, ha csinálsz vmi kaját (sütsz, főzöl, stb..) nagyon minimális olajat-zsírt-fűszert használj, ne nassolj, ne zabálj ösze minden szart, egyél sok húst, rizst, jó minőségű tésztákat, pékárut kerüld ahogy lehet, estére ne egyél sokat, csak olyat ami nem hízlal mégis táplál. Pl. túró, rizs, hús, joghurt, stb. mindenből alacsony zsírtartalmú.

Kardiózz, napi 1 órát (séta, kocogás (nem futás!), úszás, bringázás, evezés, stb..). Ezeket is úgy, hogy kényelmes tempóba, mert ha nagy intenzitással tekersz pl. akkor izmot bontassz de zsírt nem égetsz. Hogy még hatékonyabb legyen célszerű ezeket reggel közvetlen ébredés után csinálni, úgy h előtte nem eszel semmit.

Így fogsz tartósan lefogyni, nem úgy ha nem eszel semmit...

Nem kell kipróbálni se a koplalást, lehet enni, akár sokat is, rengeteg olyan kaja van amiből kiló számra eszel akor se hízol. Sokan ezt nem fogják föl.

Tényleg ne próbád ki, nem rosszindulatból írom, igaz nem is tapasztalatból. De megnézed azokat, akik így fogytak le, utána elkezdenek zabálni, és megint ott vannak. Arról nem is beszélve h fizikailag huladék mind mert semmi izom nem maradt rajta a koplalás miatt.

2010. júl. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2010. júl. 4. 20:01
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Na többször leírtam már, de neked is leírom mi történt velem! 156 centihez 45 kg voltam lehet nyafogni, h ez sovány meg a BMI is ezt írja, nem is voltam ám dagadt, de még sovány se úgy jellemezném, h ahol kellett ott megvolt minden! Na jött az esztelenségem elkezdtem koplalni most nem írom le miért túl hosszú a lényeg 6 kilót koplaltam le magamról úgy néztem ki mint egy zombi rossz kedvem volt mindig és még élni se volt kedvem! Ja elkezdett hullani a hajam, az anyagcserémnek annyi lett + a mensimnek is annyi lett! Ha megjött akkor 2 napig tartott most meg késik pedig már visszaszedtem 4 kilót, mert rájöttem ez így nem kóser! Egyébként igaza van annak aki azt mondja utána nem kell zabálni folyamatosan kell visszaszoktatni a szervezetedet a kajára és akkor nem a tripláját hízód vissza, de most én pont hízókúrán vagyok és 45 kg a cél!
2010. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
azt remélem, tudod, hogy nem az a szar a koplalásban, ha nagyon gebére lefogysz, vagy jojózol, vagy elveszíted az izmaid, kihullik a hajad, tönkremegy a bőröd, hanem az, hogy akár HALÁLOS szívproblémákat is okozhat, már akkor is, ha nem fogysz csak pár kg-ot....
2010. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy leirtad.

Koplalni nem úgy akartam h napokig nem eszek semmit, nem is birnám ki annyira nem vagyok kitartó,hogy éhezzek.Rajtam van egy olyan 7-8 kiló felesleg amit simán leadnék csak valahogy nemjön össze.

2010. júl. 4. 22:20
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Hát...én úgy kezdtem,hogy neki álltam egy fogyókúrának.Nem ment.Aztán gondoltam csökkentem az adagokat.Mostmár csak napi max 500 kcalt eszek.És 47ről lefogytam 40re.

És még mindig fogyni akarok.Rettegek,attól,hogy hízzak akár 5dekát...Nem értem,hogy mások miért akarják,hogy hízzak,hogy dagadt disznó legyek.Nem értem,hogy miért mondják,hogy beteg vagyok.Mikor én nem érzem magam annak.

Te nem hiszem,hogy ezt akarod.Ha mégis,akkor csak tessék.Amugy fogyitársat keresek írj privit,ha érdekel :)

2010. júl. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Oops utolsó.. anorexia jelei! Amúgy én is koplaltam... és két hétig annyit eszel, hogy épp kibird, le is mennek a kilók. Aztán próbálsz normális étkezésre visszaállni és ugranak a kilók. Szóval ha egy picivel is nőveled az adagot, már hizol.És ugye életed végéig nem koplalhatsz, max akkor tényleg vége lesz az életednek. Ez igy nem megoldás, lelkileg és fizikailag is tönkrementem 15-16 éves fejjel. Egészségesen hosszú távon 12 kg-t fogytam, sporttal. Kár, hogy saját hibámból tanultam:(
2010. júl. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én is koplaltam régebben, de már bánom. Napi 3 joghurt+víz-ez volt a kajám. Ezt olyan egy,másfél hónapig csináltam, 8kg-t fogytam. Persze nagyon gyenge voltam, elment a kép, sokszor már majdnem elájultam. Aztán egy picivel elkezdtem többet enni, ebédre már rendes ételt, kis adag főzeléket például. De reggelire+ebédre maradt a joghurt. Aztán mégis őrült ütemben kezdtem hízni, jóval többet sikerült felszednem mint amennyit leadtam. Kövérebb lettem a végén, mint koplalás előtt. Ez ilyen:) Nem viccből írják itt ezt. Koplalni nem lehet életed végéig, nem kell utána zabálni, hogy visszahízd, elég ha csak egy picikét többet eszel és a mérleg napról napra többet mutat. De saját kárán tanul az ember. Én most fél év alatt lefogytam 22kg-t, úgy hogy egy napig nem voltam éhes, sportolok és jól érzem magam. Nincs szédülés, rosszullét, éhség, jojózás. Mert ezt az életmódot tudom tartani. Lehet választani melyik a jobb.
2010. júl. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!