Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalással való fogyásról...

Koplalással való fogyásról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az írjon aki tényleg csinálta kiváncsi vagyok a tapasztalatokra.(Nem kell mindenkinek leirni,hogy ez nagyon rossz stb.)

Én úgy csinálnám, hogy csak annyit ennék amennyit muszály és sokat innék és egy kicsit mozognék.Szerintetek?


2010. júl. 4. 18:18
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Igen én is ugy tudom h duplán visszajön viszont 2olyan ismerősöm is van akik koplaltak és most tartjáka sulyukat és megnem mondanád,hogy 1éve egy 20assal nehezebbvolt.

2010. júl. 5. 14:21
 12/16 anonim ***** válasza:

"Koplalással lefogyni nem nagy cucc, megtartani szinte képtelenség."


mi az amugy,hogy nem nagy cucc? probaltad mar? megvan a maga szepsege a koplalasnak is, de sokkal nehezebb, mint egy gagyi dieta...

2010. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És mi a szépsége a koplalásnak? :O
2010. júl. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
2 éve én is koplaltam, reggelire egy kifli, ebédre egy müzliszelet, vacsira 2 szelet győri édes jó reggelt keksz, ez így ment pár hónapig, de ezeken kívül semmit nem ettem, csak ezt minden nap. Fogytam is tőle 10 kg-t, de ami a meglepő és akkor még csodálkoztam is rajta ( akkor még nem voltam tisztában ezzel ), hogy voltam akkoriban testzsírszázalék mérésen és igen elcsodálkoztam az eredményen, hiszen őrült magas volt, én meg gebe voltam, és a nő is furán nézett rám, hogy lehet ilyen magas a testzsírom, azaz igen, ha koplalsz, akkor az izmot bontja le először a szervezet, mivel annak van nagyobb energiaigénye.
2010. júl. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

A legkimerítőbb választ a kérdésedre ebben a 21. oldalas könyvben találod:


[link]

2010. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
nem lehet
2011. máj. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!