Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anyagcsere fokozására kinek...

Anyagcsere fokozására kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

Nem, nem hashajtóval akarok fogyni. Igyekszem egészségesen táplálkozni, kevés szemetet eszek (ez alatt a finomított dolgokat értem), és többnyire a mértéket is igyekszem tartani, 90%-ban nem megyek 1800 kcal fölé.

(Lement már pár kg, kb 4-et szeretnék még.)

De gyakran puffadok, és gyakori az is, hogy 2-3 naponta tudok csak wc-re menni. Tudom, hogy elvileg normális.... De zavaró és kellemetlen.


Mivel lehetne befolyásolni? Akinek voltak/vannak hasonló gondjai, mi az, ami hatásos volt?



2019. júl. 5. 17:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Egyenletesen eszel rostokat? Én nagyon meg tudom viccelni magam, ha hirtelen többet eszem véletlenül, és puffadásként, hasgörcsként majd laza székletként jelentkezik. Ilyenkor vissza kell vennem a rostbevitelből, és utána nagyon lassan emelni csak. De akár valamilyen felderítetlen ételallergia is lehet. Felderíteni nem lesz egyszerű.
2019. júl. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ilyesmit én is szoktam tapasztalni.... Egyik nap kínlódok, nem tudok, másnap görcs és laza széklet.

Lehetséges, hogy tényleg nem egyenletes, gabonaféléket pl van, hogy egy nap abszolút nem, másnap sokat. Gyümölcs szintén :/

2019. júl. 7. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!