Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kedves fogyni vágyók! Ti...

Kedves fogyni vágyók! Ti hogyan csökkentitek/tartjátok kordában az étvágyatokat?

Figyelt kérdés
Sokfajta módszert kipróbáltam, többször kevesebbet enni, több fehérjét, több zsírt. Időszakos böjtölést,Almaecetet,utifűmaghéjat. Sajnos a kissebb adagok evése sehogy se telít el,hogyha engednék az étvágyamnak háromszor annyi mennyiséget meg tudnék enni. Lenne valamilyen bevált módszeretek az éhség érzet csökkentésére/jóllakottság növelésére?

2020. jan. 10. 08:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsian varom a modszereket. Regen koplaltam. Majd lefogyasztottam magan csontsovanyra, ejjelebte nem aludtam, allandoan faztam es ehes voktam, erőm bem volt. Falasrohamok tortek ram. Allandoan ismetlodott ugyhogy kihanytam. Amiota nem csinalom ezt jobbek a falasrohamok visszahiztam az eredeti sulyomra majdnem 20 kilot. Most 170/65vagyok. Tehát, soha ne koplalj!
2020. jan. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sose szerettem csipegetni, nassolni, én mindig azt szerettem, ha jól bekajálok (így híztam el :) ). Épp ezért nekem jól bevált az időszakos böjt, mivel 8 óra alatt háromszor ettem egy nagyobb adagot. Plusz minden étkezésemben nagy adag zöldség volt, így minden csirkerizs olyan volt, mintha megettem volna egy fél pizzát. :D Ettem brokkolit, salátát, savanyú káposztát, stb. Amikor nagyon ehetnékem volt akkor megálljt parancsoltam magamnak, valamint ha még nem volt késő akkor ittam egy kávét, az elnyomta ezt a késztetést. Plusz sok víz, az is sokat segít.
2020. jan. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor levesekkel trükközök. Hihetetlenül jól lehet vele lakni miközben kevés benne a kalória.

Ha szereted a krumplilevest, tojáslevest, gombalevest, zöldségleveseket, gyümölcsleveseket, nagyon jó szolgálatot tesznek. Nekem főleg a meleg levesek váltak be.

2020. jan. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok zöldség. Én tegnap betoltam két evésre egy 400 grammos vegyes párolt zöldséget, volt benne úgy 120 kcal... Plusz délelőtt nyers zöldségek. Persze nem csak ezt ettem. Nálam egy tál étel úgy néz ki, hogy a tányér fele zöldség, negyede valamilyen fehérjedús étel, negyede egyéb köret. Tegnapi ebédem hal, édesburgonya és a zöldségkeverék fele volt, teljesen jól laktam vele. Vacsorára rántott csirkemellet ettem a zöldségkeverék másik felével, utána egy kis gesztenyepüré (már nagyon régen ettem).

Én is szeretek enni, és nem bírom az éhezést. Szerintem ez teljesen normális, ahogy az is, ha valakinek van étvágya. Ha nem tudsz megállni, amíg betegre nem eszed magad, akkor viszont azt javaslom, hogy egyél sok levest (eltelít, de nagy része víz és jó esetben kevés benne a kalória). Szedj magadnak egy teli tányér ételt, lassan edd meg, és utána várj, esetleg igyál egy kis vizet. Idő kell ahhoz, hogy az agyba eljusson a telítettség érzése. Ha gyorsan eszel, könnyebb túl sokat enni.

2020. jan. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos tippeket! Jelenleg én is a sok folyadék fogyasztásával próbálkozom( forró tea, leves, tudom nem kéne de néha zéró üdítő)

Sok zöldség evését is kipróbáltam, viszont sajnos az nagyon felpuffasztott,plusz a sok ételmennyiségtől(hiába volt kevés kalória), úgy éreztem mintha kitágult volna a gyomrom.

2020. jan. 10. 10:00
 6/15 anonim ***** válasza:

Én is a bő zöldségekre esküszöm. Reggel nyers zöldségek salátának, ebédre hús + párolt vagy grillezett zöldségek, uzsonna egy pohár nyers zöldség (répa, paparika, cukkini, uborka, zeller), vacsorára zöldség krémleves (ami az én esetemben inkább csak zöldség turmix leveskockával, mert laktóz intoleráns vagyok). Emellé reggeli és vacsora mellé eszek 2-2 szelet teljes kiőrlésű toast kenyér pirítóst fokhagymával. Tízórainak edzés napokon fehérjeszelettel kiegészítve. Amióta így eszek, nem voltam éhes, nem koplaltam. Van, hogy csak azért ülök le ebédelni, mert tudom, hogy kell. Az ízesítésekkel, összetételekkel teszem változatossá, hogy ne unjam meg. Néha a salátába is teszek húst. Ha nem utálnám, akkor a tojás is beilleszteném az étrendembe.

Inni vizet, ízesítetlen teát, illetve BCAA-t és kollagént iszok.

2020. jan. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én a fekete tea+kis tej és egy kiskanál méz kombinációt hasznàlom. Délelőtt szokott rámtörni az ennék valamit érzés mert elég korán reggelizem, ilyenkor megiszom ezt, visszaülök dolgozni és el is vagyok ebédig.
2020. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
En diot szoktamragcsalni,kavet,vizet inni,gyogyteakat,ha ramtor az ehseg!
2020. jan. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én erőtlennek, gyengének érzem magamat a sok zöldségtől.

Néhány hét alatt összeszűkül a gyomrom és már kevésbé kívánom az ételt, addig kell kibírnom.

2020. jan. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én jelenleg sehogy, de egyre jobban viselem az időszakos böjtölést. Egyre kevésbé érzem, hogy éhes vagyok.
2020. jan. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!