Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha olyan hiper-szuper ez a...

Ha olyan hiper-szuper ez a keto light ahogy írják, akkor miért nem mindenki ezt használja fogyásra?

Figyelt kérdés

[link]


Elvileg csak természetes anyagokból van, tehát nem káros a szervezetre, fogyás után megmarad a testsúly, nem nő vissza, és nagyon rövid idő alatt rengeteg kilót le lehet adni vele. A kommentekben is nagyon istenítik, annyira hogy az már gyanús.

Tényleg ennyire jó, vagy ez is csak egy átverés a sok közül?



2020. aug. 30. 10:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%

Kamu ez is mint minden más ilyen hirdetés

[link]

2020. aug. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Már a linkből látom, hogy mekkora kamu...
2020. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Már ott elbukik, hogy az első képeken látható pár nem magyar.A súlya a mérlegen nem kg-ban van, ha jól látom, nálunk úgy mérné. A képen látható csaj a 169 centijéhez nem 118 kg, az "hótziher". Én voltam a 168-as magasságomhoz 112 kg, de nem voltam ekkora debella. Az a nő legalább 150 kg.


Kamu az egész.

2020. aug. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%

A ketogén diéta igen hatásos lehet sok ember számára. Én is valami hasonlóval foglalkozok, szép eredményeket láttam már.

Erről a keto light dologról még nem hallottam, de van pár igen furcsa dolog, ami felkeltette a gyanakvásomat:

-ha rákeresel a képekre az interneten, akkor sok más helyen is megjelennek, különböző névvel, településsel, történettel.

-ekkora mértékű fogyásokról ilyen gyorsan még soha nem hallottam.

-szerintem nem létezik a világon olyan csodaszer, ami képes elérni azt, hogy a kúra végeztével ugyanazt az életvitelt folytatva (csokit kólával zabálva), ne jönnének vissza a kilók.

2020. aug. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
62%

"Elvileg csak természetes anyagokból van, tehát nem káros a szervezetre, fogyás után megmarad a testsúly, nem nő vissza, és nagyon rövid idő alatt rengeteg kilót le lehet adni vele"


Ezek általánosító semmit nem mondó szavak. Minden magas fehérjét tartalmazó diétára ugyan ezt el lehet mondani.


A ketogén diétát epilepsziásoknak találták ki, akiknek rengeteget segített, majd később rá jöttek, hogy fogyáshoz is jó diéta lehetne.


Szerintem azért nem elterjedt, mert kevesen akarnak olyan sok állati eredetű húst és zsírt enni, amivel egyszerűen lehetne követni a diétát.


Meg személy szerint én jól érzem magamat egy magas szénhidrátos diétán. Úgy fogyok hogy szinte észre sem veszem és maximálisan ugyan annyi energiám van mint előtte.


A ketogén diéta nagyon menő, de sok más is. Ez nem egy csodaszer, de ha érdekel érdemes kipróbálni.


Viszont itt sem a ketogén diéta miatt fogsz fogyni ... hanem a kalória deficittől...

2020. aug. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%

A nő 485lb, vagyis 220kg, magasságot nem tudok.

Lexi nem Noémi, nem Jánossal jött össze, nagy valószínűséggel nem is tudja, hol van Magyarország.

Egy portól nem fogsz ketózisba kerülni.

Az egész a nem akarok változtatni semmin, de fogyni akar típusú emberek lehúzására jött létre.

És igen, a természetes anyagok, mint a gyilkos galóca, ázsiai óriás lódarázs, penész, kúpcsiga, a halál kicsi almája stb., nem károsak a szervezetre, csak valahogy megdöglik tőle az ember.

2020. aug. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha tényleg azt tenné ez a szer, amit állítanak róla (étkezés után azonnal elindítja a zsírégetést), akkor már rég betiltották volna, ugyanis szénhidrátot és zsírt nem tud egyszerre égetni a szervezet. Ha ez mégis megtörténik, azt diabetic keto-acidosis-nak hívják, ami annyit jelent, hogy a vér a cukor és a ketonok együttes jelenléte miatt savas kémhatásúvá válik, ami halálos.
2020. aug. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Ugyanez a mese lengyelül:


[link]


A kommentek is ugyanazok :-) Vagy talán véletlenül az összes kommentelő lengyel-magyar kettős állampolgár, és pont mind bekommenteltek a lengyel meg a magyar oldalra is? Ja de közben el is költöztek, pár perc alatt.


Kamu az egész.

2020. szept. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
53%
Nem szabad minden hirdetésnek azonnal bedőlni. Az ilyenekkel mindig legyetek szkeptikusak. A gugli a barátod, hát használd.
2020. nov. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az összes ilyen "csodaszer" ócska marketing fogás. És eszetlenül drágák. Lehet, hogy vannak természetes, hasznos összetevőik, de akkor azok egészen mindennapi dolgok. Én is befektettem egyszer ilyesmibe. Arról is tudtak nagyon szép drámai, zseniális történetet írni, és hogy mint a sicc, lefogyunk. És hogy ez egy páratlan találmány orvosi zseniktől, akik megváltják vele a világot. Persze az összetevőiről én sem találtam semmit. De adtam neki egy esélyt. Egy baj volt, nagyon apró kiszerelésben forgalmazzák, horror áron. Tíz db kapszula. Az igaz volt, hogy minden különlegesebb erőfeszítés nélkül elindította a fogyást, de nem úgy hogy másnapra modell alkat lettem. Jobb lett volna, ha inkább utána olvasok, a természetben mik azok a konkrét anyagok, amik gyorsabb fogyást okoznak, dehát semmi baj, tanuló pénz. Mikor megérkezett, megnéztem a papírját és láttam, hogy zöld tea, fekete bors, csili paprika és acetil-l-creatin van benne. Ezt tudomásul véve pár napig csak szálas zöld teát ittam, aztán egyszer elkezdtem beszedni. És jó volt. Egy csomagot vettem. Úgyhogy utánanéztem és rájöttem, hogy ezek az anyagok külön, sokkal nagyobb, százszor olcsóbb, nagyobb dózisú kiszerelésben, mindenféle mende-monda nélkül elérhetőek. Vettem tehát zöld tea és csili paprika kapszulát, az előbbiben gyömbér is van. És a feketeborsot azt csak őrölve, vagy megrágva veszem be időnként, száz Ft egy csomag. Fontos, hogy sok folyadékkal. És zöld teát külön iszom is, csak filtereset. Van egy nagyon jó az Aldiban. 300 Ft egy doboz. Ahhoz képest egész erős. Reggeli előtt fél órával beveszek egy csili paprika és egy zöld tea kapszulát, este vagy délután utolsó étkezés után egy másik csili paprikát, illetve feketeborsot. De egy pár hétig csak zöld teát szedtem. Milyen hatása lett? Frissebb lettem fizikálisan és szellemileg is, fokozatosan csökkent a kajaszükségletem - egyébként nem csinálok semmilyen egyéb diétát és nem is igazán mozgok, bár utóbbi előfordul - és tíz naponta egy kilótól megszabadulok. De olyan egyáltalán nincsen, hogy az ember ugyanúgy zabálhat és lefogy. Marhaság. Csak normálisabban kell étkezni és kész. Mert az sem jó, ha egyes anyagokból hiány alakul ki és rosszul leszünk, akár sóvárgunk, zúg eszünk miatta. Viszont ezt le is írják. Jó és hasznos befektetés csak az a szer, aminek a hatóanyagait részletesen feltűntetik, de nem villogtatják, csak van és jó, és aránylag, vagy teljesen megfizethető és nem azt ígérik, hogy máról holnapra. Acletil-l-creatint is gondoltam venni, vagy l-creatint, de azt mondták, azt mindenképp mozgás előtt, úgyhogy annyira nem tartottam tovább fontosnak. Remélem, ez másoknak is hasznos lesz.
2021. ápr. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!