Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Valaki használja a Forever...

Valaki használja a Forever Lean tablettát?

Figyelt kérdés
Mennyit fogyott tőle?Mennyi idő alatt?
2010. aug. 6. 16:11
 1/3 Andika82 válasza:

Igen használtuk, de megmondom őszintén, hogy feladtuk.

Mindenki mondja, hogy 2 hét alatt 10 kiló mínusz, de nekünk másfél hónap alatt, semmi. Reggel 1 pohár lite ultra shake, (a csokis jobb mint a vaníliás) ebédre bármi, de evés előtt fél órával 2 kapszula, vacsi szintén egy pohár shake.

Más (állítólag) ettől a felállástól nagyon fogy. Mi egy dkg-ot sem. Az az egészben a pláne, hogy tényleg látom az embereken akik használják, hogy tényleg látványosan soványabbak, de akkor mi miért nem????? Vagy csak mondják, hogy ettől?

2010. aug. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ.

Nekem apukám azt mondta,hogy e mellett akárhogy ehetek és egyszerűen nem engedi beépülni a szervezetbe a cukrot.Azért kérdeztem rá mert gondoltam,hogy nem elég ha csak bogyókat kapkodok be és ugyanúgy étkezem.Köszi szépen a választ.

2010. aug. 11. 07:53
 3/3 anonim válasza:
Szia! én 2008ban kezdtem el szedni a tabit, rengeteget fogytam tőle (165/45, de anyukámék nagyon kiakadtak, hogy nem jó hogy iylen vékony vagyok, aztán abba is hagytam a szedését 2011 nyarára a fetrengős lomha életemmel 167/60 lettem, Most ezt a súlyomat tartom, de most kitaláltam, hogy veszek elektromos cigit, leant és kondibérletet új teló helyett. Sokkal fotnosabb az egészség, és az hogy tetszek magamnak :)
2011. okt. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!