Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedte már valaki az APPETITE...

Bobetta kérdése:

Szedte már valaki az APPETITE STOP nevű tablettát? Én tegnap vettem, kíváncsi lennék rá mlyen hatása van.

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 04:00
1 2
 1/13 bix ***** válasza:
étvágycsökkentő. mit kéne róla tudni? izomból fogyáshoz ideális. koplalhatsz mellette frankón és nem fogsz annyira szenvedni ha tényleg hat, ennél többre nem képes. hogy a koplalás mennyire elcs&szett módja a fogyásnak azt már párszor kifejtettük, had ne kezdjek bele megint.
2011. aug. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ilyen pirulákat szedni! Másképp nem megy a fogyás? Ahelyett hogy egészségesen ennél.. Nem kéne ilyen mérgekkel tömni a szervezeted.. Egy kis mozgás és más táplálkozási mód. ennyi.
2011. aug. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 bix ***** válasza:
nehéz lemondani kajákról. nehéz mozogni. a könnyebb út meg mindig csábítóbb. ennek viszont ára van. ennyi. egyébként az a vicces hogy tegnap megvette és ma megkérdezi hogy mégis milyen?:D
2011. aug. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A kérdés az volt szerintem ,hogy szedted e már.okoskodni énis tudnák,de nem akarok.
2011. aug. 24. 17:19
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
tudnék nem?:D
2011. aug. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A fogyasztószereket az egészségükkel nem törődő, lusta embereknek találták ki.
2011. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

úgy bírom azokat az embereket, akik miután valaki feltesz egy fógyókúrás készítménnyel kapcsolatos egy kérdést egyből lefujjolja az illetőt. Nem kicsit szánalmas reakció, mint ha legalább is ők ismernék azt aki feltette a kérdést először is: NAGYON sok embernek rohadtul nincs sem idege sem ideje és ereje kalóriákat számlálgatni. Már komolyan ne haragudjatok kedves hozzászólok de amikor idegbajt kapsz a sulitól /munkától állandó stresszben élsz és mellesleg nagyon nincs pénzed egészséges kaját venni (mert ugye ami méreg mentes és tuti egészséges az többnyire drága) akkor igen, megesik hogy az ember máshoz is fordul.


Először is járjanak futni mi? Hát persze mikor este hatkor hullán hazaesik valaki pont a futáshoz van kedve, főleg ha a környék tele van kóbor kutyákkal. Másodszor is: valaki árulja már el nekem hogy ha a fogyni vágyó reggel 7 től estig nincs otthon, meg melózik, akkor hogy a fenébe jusson egészséges kajához? Harmadszor is: mi jogon hurrogtok ti le akárkit is? Ismeritek milyen az élete?Nem. Tudjátok egyáltalán hogy milyen körülmények vezették rá erre a döntésre? Nem. Akkor arcba lehet szépen venni a paci pici pipilőjét. És arra válaszolni ami a kérdés.

2011. szept. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 bix ***** válasza:

"úgy bírom azokat az embereket, akik miután valaki feltesz egy fógyókúrás készítménnyel kapcsolatos egy kérdést egyből lefujjolja az illetőt."


megválaszoltam azt amit kérdezett. étvágyat csökkent hivatalosan ez a tabletta. hogy kinél mennyire és milyen hatása van az jóformán egyedi, van akinek a hoodia bejött van aki semmit nem érzett. ez még annál is gyengébb.



" NAGYON sok embernek rohadtul nincs sem idege sem ideje és ereje kalóriákat számlálgatni."


alapvetően ha a mozgás be lenne iktatva akkor jó esélye lenne hogy minimális változtatással eredményes lenne a fogyó....


" Már komolyan ne haragudjatok kedves hozzászólok de amikor idegbajt kapsz a sulitól /munkától állandó stresszben élsz és mellesleg nagyon nincs pénzed egészséges kaját venni (mert ugye ami méreg mentes és tuti egészséges az többnyire drága) akkor igen, megesik hogy az ember máshoz is fordul. "


nappali főiskola,6-8 óra meló, 4 órás minimálbér, egy romokban heverő széthullott magánélet mellett is volt időm, pénzem és kitartásom edzésre járni. pont. ha én aki a világ lustája voltam megtettem akkor bárki képes rá.


"Először is járjanak futni mi? Hát persze mikor este hatkor hullán hazaesik valaki pont a futáshoz van kedve"


nagy hiba. ez nem kedv kérdése. ha azt csinálhatnám amihez kedvem van....a szellemi fáradásra meg teljesen jó a fizikai terhelés. felfrissít, egy kicsit kiszakít az egyébként rohanós életedből, a problémákból. ott te vagy, az út és a futás. senki és semmi más, frankón ki lehet zárni mindent magadból...


"főleg ha a környék tele van kóbor kutyákkal."

mert csak a futás létezik mint mozgásforma...


"Másodszor is: valaki árulja már el nekem hogy ha a fogyni vágyó reggel 7 től estig nincs otthon, meg melózik, akkor hogy a fenébe jusson egészséges kajához? "


ajánlok egy jó játékot. bevásárlás közben valami gigahipermarketben nézegesd az emberek kosarát. nézd meg mennyi szemetet vesznek meg, amire igazából nincs szükségük, 5 perc alatt tűnik el, semmi hasznos tápanyag nincs benne, mégis viszik... az egészséges táplálkozás kihozható olcsón is. mit eszik egy átlag ember reggelire? péksütit. 130-200 huf alapból. én 200 hufért veszek zabpelyből fél kilót, és azzal egy átlag nő elvan legrosszabb esetben 3 napig, de akár 5 ig is... uzsi tízórai, pár szem alma? tényleg tétel. ebéd? mennyi mostanában a rizs pl? mellé én 500 huf körül veszem kilóját a pulykaalsócombnak. vacsira lemegy egy kis túró, de igazából simán mehetne egy kevés saláta és az ebédből megmaradt husi is. erre megértem hogy nincs pénz, bezzeg sörre, cigire, csipszre, és más szemét kajára van. 500 huf egy csomag virsli is, és eltűnik egy étkezés alatt... a zöldség nyáron megint bagatel, le kell menni szombaton vagy vasárnap a piacra és válogatni. nem élek nagylábon de simán megoldom a kaját olcsón... egy kis gondolkozás, egy kis odafigyelés, és máris lehet akár spórolni is. nem kell egyből venni a cukros üdítőt, a kólát, stb...



"Harmadszor is: mi jogon hurrogtok ti le akárkit is? Ismeritek milyen az élete?Nem. Tudjátok egyáltalán hogy milyen körülmények vezették rá erre a döntésre? Nem. Akkor arcba lehet szépen venni a paci pici pipilőjét. És arra válaszolni ami a kérdés."


szép szavak. ha nincs pénze miért akarja kidobni ilyen szemétre, ami igazából semmit nem fog használni, hiszen ha használna akkor orrba szájba ezzel lenne tele minden, nem lennének kövér emberek. kifogás mindig van. családi, anyagi helyzet, életritmus stb. ha valakinek nincs türelme tervezni a kaját minimálisan, nincs ereje naponta 30 percet legalább foglalkozni saját magával és az egészségével, az így járt. sajnálom. de mégegyszer mondom. NEM a létminimum alatt élő, nyomorgó emberek veszik ezeket a csodagyógyszereket a szupertáplálékokat és társaikat. nekik erre sincs pénzük. mellesleg mindent kifejez az, hogy a beruházás _után_ kérdez egyáltalán.

2011. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De én szerintem nem is rád értettem...hanem azokra akik szapulták a kérdezőt. Tehát akinek inge ne vegye magára.
2011. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
akik alattad írták igazából azoknak szántam:D Amőgy régen szedtem étvágy csökkentőt és nagyon jól néztem ki tőle...mellette jártam edzésre, semmi rossz nem volt benne. Nagyon sokat segített.
2011. szept. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!