Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik a leg jobb fogyitablett...

Melyik a leg jobb fogyitabletta szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 06:39
 1/7 anonim válasza:
0%
Az edzés és az átgondolt táplálkozás!
2010. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Felejtsd el az ilyen tablettákat...
2010. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nekem bejött a Reductil! Egy hónap alatt 10 kg lement rólam. De persze ez is csak segítség, mert ha utána nem vigyázol, simán visszajönnek a leadott kilók!
2010. aug. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ergó nem kell sem Reductil, sem más káros hülyeség, hiszen ha nem vigyázol, akkor azoknál is visszajön. Tehát ugyanúgy vigyáznod kell arra, hogy mit eszel, és mennyit sportolsz. Akkor meg már nem éri meg jobban eleve így lefogyni?
2010. aug. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

a Reductilt betiltották Európában, mert annyira káros hatásai vannak többek közt az agyra.

Gyakorolj önuralmat, igen tudom, hogy nehéz de ez van.

Inkább legyél egészséges és küzdj mega leadott kilókért, mint beteg és visszahízott. Ráadásul minden leadott kiló után sikerélményed lesz:D

2010. aug. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a mindig aktuális sláger, "felkapott" termékekben nem hiszek... Ha oda figyelsz az étkezésre és a sportra, de mindenféleképpen szeretnél valami kiegészítőt szedni, javaslom, hogy a fitnesz shopokban érdeklődj, hogy neked mi a megfelelő. Azok a termékek legálisak és több "anyag" van benne, mint az éppen felkapott, reklámozott cuccukban...
2010. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mar fel eve fogyokurazok. telleg vigyazok arra hogy mit eszek,tornazok is rendszeresen es megi csak 3 kilot sikerult leadnom eddig. Ezert gondoltam hogy kiprobalnak valami tabit. de igaz jobb nelkule. nem gondoltam arra csak hogy minnel hamarabb foggyak le. koszi ;)
2010. aug. 9. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!