Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szedhetem együtt a BioTechUSA...

Szedhetem együtt a BioTechUSA Super Fat Burnert és Dr.Chen szűztea kapszulát?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
Szedheted, de minek? Inkább ne zabálj annyit.
2021. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem zabalok, annyit tudod te, hogy mi ezeknek a lenyege? En nem az vagyok aki telezabalja magat aztan ezektol varja a csodat. A het osszes napjan edzek es dietazom. De koszonom valaszod
2021. jan. 12. 17:57
 3/18 A kérdező kommentje:
Nyilvanvalo dolog, hogyha az ember nem dietazik akkor ezek semmit sem ernek. En csak szeretnem felgyorsitani a zsiregetest es a szuztea kapszula beltisztitasra kell
2021. jan. 12. 17:59
 4/18 anonim ***** válasza:
65%
Miért mi baja a belednek, hogy ki kell tisztítani?
2021. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Az a "baja a belemnek", hogy egesz eddig tomtem magamba a sok baromsagot. Aztan egyik naprol a masikra kezdtem el dietazni, es belassult az anyagcserem ami azt jelenti, hogy emesztesi problemaim vannak es folyamatosan felpuffadok. Kerlek olvass utana, ha ezek utan sem ertened meg!
2021. jan. 12. 18:06
 6/18 anonim ***** válasza:
64%

És szerinted ha beveszed a fetbörner-t, akkor gyorsabban fogod égetni a zsírt? Illetve ha a másik varázspirulát szeded be akkor kitisztul a beled?


Túl sok nőklapját olvastál. Szedjed mindkettőt semmi bajod nem lesz tőle azt leszámítva, hogy vékonyabb lesz a pénztárcád.

2021. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Figyelj, ha telik ra akkor miert ne? Ha mar itt tartunk:) Istenem ez a sok kotekedos idiota. Emberek, ha nem lenne hatasos nem szednem, azert ennyi ertelem szorult belem. Pozitiv visszajelzeseim vannak eddig pedig meg csak 1 hete szedem. Ugyhogy aki okoskodni jonne ugy, hogy meg eleteben nem probalta, az inkabb fojtsa magaba.
2021. jan. 12. 18:41
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Nem azt mondtam, hogy éhen fogsz pusztulni hanem azt, hogy vékonyabb lesz a pénztárcád. Gondolom ezzel akkor is egyetértesz ha milliárdos vagy.


"Emberek, ha nem lenne hatasos nem szednem, azert ennyi ertelem szorult belem."

- egyáltalán nem úgy tűnik mintha túl sok értelem szorult volna beléd ha "zsírégető kapszulákról" meg "béltisztításról" hadoválsz, hanem inkább annak, hogy benyaltad a hülye marketinget. Ezeket a szereket ugyanis nem tesztelik alapon, gyakorlatilag csak azt nézik, hogy árt-e vagy ártalmatlan. Ezért nem gyógyszer mert azt konkrétan klinikai vizsgálatoknak vetik alá.


Az, hogy fogysz szép dolog de az nem a beled kipuráglása miatt van hanem azért mert diétázol. Majd egyszer egyél annyit mint régebben és szedd mellé a zsírégetődet aztán meglátjuk, hogy fogysz-e vagy hízol.


Persze az ilyen táplálékkiegészítő cégeket is el kell valakinek tartani, de legalább ne az értelemre hivatkozz.

2021. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%
A beleidből már rég kijött, amivel régen tömted magad.
2021. jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Akkor igy mondom te gyoker! Mint irtam is, ezeknek semmi ertelme ha az ember nem dietazik. Nekem ne akarjon olyan ember okoskodni, akinek szo szerint semmi tapasztalata sincs ezekkel:) ez mar csak arra megy ki, hogy mar csak azert is neked legyen igazad, es tied legyen az utolso szo, mert te mindent meg tudsz magyarazni. En olyan emberek velemenyere voltam kivancsi akik hozzam hasonloan szedtek ezeket a dolgokat, es nem azt kerdeztem, hogy szerinted ez baromsag e vagy nem. Honnan veszed, hogy nem mukodik ha meg nem probaltad? Inkabb beled szorult sok ertelem:D na mindegy, errol sem te tehetsz. Latszik, hogy te tenyleg nem neztel ezeknek a termekeknek utana, mert akkor tudnad mit miert irok. Konyorgom, mi vagy te valami tudos? Hogy ennyire tudod, meg nalam is jobban? Hidd el nem csak a szimpla dietatol van, mert dieta alatt 1 het alatt ment le 2 kg, miota meg szedtem 3 napja, azota ment le 2 kg. Felgyorsitja a zsiregetest kemeny dieta mellett te nagyokos! Irtad hogy tomjem magam a szarsagokkal amikkel eddig is tomtem magam, es mellette szedjem a zsiregetomet. Mint IRTAM ugyszint, hogy eleg szepen bekajaltam ismet, es megis le ment 2 kg. :) meg csak nem is dietaztam rendesen.
2021. jan. 12. 22:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!