Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Miket kéne vinnem magammal...

Miket kéne vinnem magammal suliba enni?

Figyelt kérdés
Már 2-3 éve nagyon meghíztam mert egészségtelenül és nagyon sokat ettem. falásrohamaim is voltak és már kb haldokoltam még akkor is ettem. szeretnék ezen változtatni. de nem tudom hogyan kezdjem el. egészségesen akarok enni és fogyni legalább 6-7 kilót. milyen ételből kellene sokat fogyasztanom? miket kerüljek? suliba miket vigyek magammal enni? 19/L

2022. jan. 30. 01:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fontos az, hogy hordható legyen és ne legyen nagyon büdös. Amiket kerülni kellene azok a cukros péksütemények, szendvicsek, cukros üdítők. Amiket én vinnék: teljes kiőrlésű tortilla sok zöldséggel és hússal, zabkása jól záródó edényben, joghurt zabpehellyel (a simával nem az ízesítettel) lehet beletenni gyümölcsöt, diót, mogyorót, amit szeretsz), cottage cheese, zöldségek, gyümölcsök (csak gyümölcsöt nem javaslom, mert éhes leszel nagyon hamar), túró ízesítve, teljes kiörlésű kenyérből készült szendvics, főtt tojás, ha ebéd is lehet akkor rizseshús. Hirtelen ezek jutottak eszembe.
2022. jan. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne azt nézd, miből egyél sokat és mi a tiltott, hanem számold a kalóriákat. Ha kereteden belül vagy, fogyni fogsz.

Ezt beállíthatod pl a kalóriabázis oldalon, és vezetheted, mennyit ettél egy nap.

A sport jó kiegészítés ehhezy valami olyat válassz, amit szeretsz.

2022. jan. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2022. jan. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra figyelj hogy ne egyél tul sokat és amit eszel azt jól. Minden étkezésben legyen valami lassú szénhidrat pl teljes kiorlesu kenyer vagy tortilla vagy koles, bulgur, rizs, zab stb

Mindug legyen feherjeforras pl turo, tojas, cottage cheese, hus, tofu

Es valami zoldseg


Suliba ugy keszulj hogy akar vihetsz szendvicset (tk kenyer, sovany sonja, cottage cheese es egy dobizban zoldseg) de egy dobozzal es egy kiskanallal mar rsngeteg a lehetoseg. Pl turokrem gyumolcskkkel zabbal. Vagy zabkasa gyumolcoskkel, keves mogyorvajjal, chia maggal (akar overnight es eleg este elokesziteni egy befottes uvegben es regg csak taskaba teszed). Lehet eizskasa koleskasa stb. Elozo nap is megfozheted. Lehet tk tortilla akar tojassal, akar sonkaval sahttal, esetleg tonhallal de az a budosebb fajta. Lehet salata is de akkor nem paprikat, paradicsomkt es jegsakatat mert bem azz fogsz jollakni. Valamilyen leveles (spsnit, rukkola stb), valanilyen szenhudrat (fott koles, quinia, bulgur), kockazitt zoldseg (jyersen uborka, paprika vagy akar shtve cekla, sargarepa, zelker), vagy akar nyersen reszelnir epat, zellert . Es mindezek melle valamilyen hus vagy fott tojas

2022. jan. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!