Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Suliba mit vihetnék magammal...

Suliba mit vihetnék magammal enni?

Figyelt kérdés

Nem fogok kertelni.Több mint 40 kg fogyás vár rám,de éhezéssel nem lehet.ezt megtanultam,ha tetszik ha nem enni kell.Kenyér kizárva.Napi 9 órákat ott vagyok szóval valamit tényleg kéne:(

Mellé még másik héten meg dolgozom boltban:( szoval tényleg fogalmam sincs hogy mit kéne vinnem oda is



#étel #iskola #Fogyókurra
2022. jan. 2. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Saláta csirkemellel, tonhallal, házi teljes kiőrlésű tortilla sovány hússal, zöldséggel. Télen mehet tojásrántotta szintén zöldséggel


Én inkább azt javaslom, dietetikussal beszélj, számoljátok ki a napi kalóriaszükségeleted, a makrókat és a mikrókat, ezen belül pedig egyél bármit amit megkívánsz(ésszerű kereteken belül), ne sanyargasd magad mert fel fogod adni.

2022. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szó szerint, kb. bármit vehetsz. Csak megfelelő dobozkát kell neki venned. Én pl. simán viszek magammal salátát csirkemellel és öntettel. Tény, hogy a csirkemellet nem tudom megmelegíteni, de így is tök okés. Viszont szendvicset is szoktam. Eddig -40 kg, még 5 kg van tervben. Oké, most azért levest én inkább nem vinnék magammal, de azonkívül minden megoldható. Ne éheztesd magad. Számold ki, hogy mennyi kalóriát kéne enned ahhoz, hogy fogyj, és ha az meg van, akkor csak minden nap próbáld azt a kalóriamennyiséget betartani. Szóval ehetsz bármit, ami belefér a kalóriakeretbe (persze célszerű az egészséges étkezésre törekedni).
2022. jan. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp, ha nem szereted pl az alapból meleg ételeket hidegen enni, akkor lehet kapni ilyen vákuumos ételtartót (levestartó elvileg, de mindent lehet bele tenni), ami megtartja a meleget. Nem marad tűzforró, de azért meleg nekem délutánra is. Nekem nagyon nagy segítség, ha nincs lehetőségem mikrózni az ételt, mert rosszul vagyok a hideg kajáktól (pl csirkétől), mindent is megmelegítek. Ikeában lehet kapni, meg dm-ben is láttam már, de ha rákeresel biztos van még beszerzési hely. :)

Sok sikert a fogyáshoz!

2022. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

Az elozok nagyon jokat irtak. Hozzatennem hogy lehet pl turokremet gyumolcsokkel ha edesre vagysz. Egy doboz meg egy kanal kell hozza

Sonkas sajtos teljes kirolesu tortilla

Ha szereted hidegen akkor zabkasat is vihetsz en sokaig azt vittem kert jobban is szeretem ugy

Illetve kenyeret is siman lehet, teljes kirolesut. Teljesen jo, egeszseges, laktato, rost is boven van benne

Amit meg en szeretek hidegen az atonhal es a tojas. Ebedig siman kibirja es egy tojaskremes szendvics teljesen jo egeszseges reggeli.

Es amit meg tanacsolok hogy vigyel magadnak dobozban elore megmosott es felvagott zoldseget. Mjnden etkezeshez egyel zoldseget vagy gyunolcsot

Sok sikert

2022. jan. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!