Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mik a tapasztalatok a cellulit...

Mik a tapasztalatok a cellulit masszazsal?

Figyelt kérdés
Segiti a karcsusodast?Kinek hany alkalom kellett az eredmenyes karcsusodashoz?Fahej olajas kremmel vegzik.
2010. szept. 16. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Ezek valoban nagyon sokat segitenek, de csak akkor ha az etkezesedet is megvaltoztatod es rendszeresen tornazol.


A torna szotol nem kell megijedni, mert az lehet egy seta is, vagy futas stb. A lenyeg hogy megmozgasd azokat az izmokat napi rendszeresseggel.


Etkezz vitamindusan, hogy a kotoszoveteidet erosisd belsoleg is!


De onmagaban a masszas nem fogja elmulasztani.

2010. szept. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt a fajta modszert 1990 korul kezdtek el, es 10 alkalom volt az, amit ajanlottak, es befoliaznak tetotol-talpig!


Annak idejen 20 e Ft-ert csinaltak ezt, En nem, de a Baratnom kiprobalta, de nem volt nagy valtozas, 1 ami biztos, hogy nagyon jot tesz a bornek!

2010. szept. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
karcsúsodni masszázstól nem fogsz , viszont ha rendszeresen jársz és mellé sok folyadékot is iszol a narancsbőrt enyhíti.
2010. szept. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én jártam. 10x voltam/has, csípő fenék, comb. 6cm le is ment rólam. Ez kb 2 hónapja volt. Visszajött rám mind. Önmagában nem elég.
2010. szept. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és nem fahéj, hanem paprikás krémmel maszírozott, ez kb. 40 perc volt, majd vákummal bégigment ugyan ott, végül tekercselés és fél óra paplan alatt.Azt hittem elevenen elégek.
2010. szept. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!