Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Apidex, vagy almaecetkapszula?

Apidex, vagy almaecetkapszula?

Figyelt kérdés
Gyors és maradandó fogyást szeretnék elérni.Rengeteg módszert próbáltam,d állandóan éhes vagyok,nem bírok keveset enni,ha sikerül,akk meg fele visszajön,annak ami lement.Természetesen mind2mellett keveset ennék és hetente legalább 2szer sportolnék,de inkább 4szer.Melyikt ajánlanátok,apidex retrad,vagy almaecetkapszula és zöldtea?Mellékhatás,csak akkor kizáró ok,ha valami nagyon durva bajt csinál.
2010. szept. 22. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
9%

Komolyan mondom, már én is kikészülök ezektől a kérdésektől és idegbeteg leszek.

Amikor lefogyok teljesen, meg fogom írni a saját történetem, hogy a sok hüly3 elméjébe fényt teremtsek.

2010. szept. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocsi,de senki nem kérte hogy osszál le!Nem az értelmi szintemről való véleményedre vagyok kíváncsi,hanem arra hogy melyik cucc veszi el legjobban az étvágyat és segít jobban a fogyásba.Ha nem tudsz értlmes választ,inkább maradj csönben.Köszi!
2010. szept. 22. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Az adipex is tök más hatású, meg az almaecet kapszula is... Adipextől nem leszel éhes, a zöldtea meg az almaecet papíron dob az anyagcseréden, amúgy meg kamu :D Én tuti adipexet szedném.
2010. szept. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia.Köszi a választ.:) Akkor valószínűleg én is a mellett maradok.
2010. szept. 23. 09:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Én Adipexet szedek 14 napja, igen hatásos, már 4 kg lement.
2010. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nah!Ez tök jó!És sportolsz mellette valamit?Azt megkérdezhetem,hogy hány éves vagy?Köszike.:)
2010. szept. 23. 19:53
 7/10 anonim válasza:
Én 3 hétig szedtem adipexet, semmi hatása nem volt nálam, nagyon csalódtam, mert csak jókat hallottam róla :( pedig utsó reményem volt
2010. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is adipexet szedtem, de semmi hatása nem volt. Se rossz, se jó, csak pénzkidobás.Igyál inkább almaecetet vízzel higitva étkezés előtt.
2010. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Esetleg normális táplálkozás és sport az nem jutott még eszedbe? Csak úgy kérdezem. ;)
2010. szept. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az alma ecettől lefogyni nem fogsz az tutui.

Emésztés serkentő meg ha többet eszel és nehéz a gyomor abban segít . De fogyás tőle az tuti nem én használtam

2010. okt. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!