Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi a véleményetek a fat burn...

Mi a véleményetek a fat burn active fogyasztó tablettáról?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni, de nem tudom hogy mennyire megbízható. Gondoltam megkérdezlek benneteket hátha valakinek van vele tapasztalata. Ha jó, ha rossz, minden érdekel. Szerintetek megvegyem?

2022. okt. 11. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Pénztárcád lesz vékonyabb, anyám próbálta.
2022. okt. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbáltam. Kétszer. Az kétszer öt kiló plusz. Magam sem értem, elsőre mi nem volt világos nekem......
2022. okt. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Vedd meg, hogy a saját károdon tanuld meg, mekkora átverések ezek a szarok. Olcsóbb lenne elolvasni egy-két szakcikket.
2022. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Égeti a penztárcádat...
2022. okt. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Fogyasztó tabletta... megint? Ilyenekkel a 90-es években hülyítették a népet.
2022. okt. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne.


Költsd a pénzedet inkább egészséges kajákra!

2022. okt. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
Vegyél helyette egy jó futócipőt, és zárd ki a cukros ételeket az életedből.
2022. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%

Ne vedd. A lelked jobb lesz, de a tested ugyanolyan ha nem rosszabb. És nem is olcsóbb.

Inkább energiát fektess a fogyásba és ne pénzt. Olvass 2 órán keresztül energiahasználati (kalória) szakcikkeket. Már azzal tobbet érsz

2022. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

tök jól égeti a... pénzed


De amúgy hány éves vagy, hogy elhiszel ilyen hülyeséget? 3 éves gyerekek és 90 éves demens nagymamák hisznek el ilyesmit.

2022. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

Én pont ma álltam mérlegre, és örömmel láttam, hogy 2 hónap alatt fogytam 9 kilót. ( nagy súlyból)

Nem diétázom. Amit csinálok.

Nem eszek kenyeret, pékárut, nem nassolok.( hidd el ez nálam nagy szó mert imádom a pékárukat, és a finom zsömléket)

Minden nap 8 km-es sétára megyek ha esik ha fúj akkor is megyek. ( van a lakóhelyemnél egy nagy tó aminek a teljes körbesétálása háztól házig 8,2 km.Többnyire csirkemellet, halat, lazacot eszek. Mellé sok zöldség. Amire figyelek, hogy ne tömjen magam, és ne egyek annyit, hogy utána alig tudjak mozogni. Inkább eszek többször kevesebbet. Cukor sincs. 2 hete heti kétszer elmegyek a konditerembe, hogy egy kis súly emelgessek.(letojom, hogy még kövér vagyok) Így nem érzem, hogy kényszer fogyokúra van, és ami a lényeg. Nem vagyok éhes állandóan, és már szeretek sétálni..Ha tudnék biciklizni akkor azt is csinálnám.

43/N

2022. okt. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!