Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ti milyen fajta fogyasztó...

Ti milyen fajta fogyasztó tablettákat szedtek? Tudtok mondani valami jót? ( nem érdekelnek azok akik azt mondjak h egészséges táplálkozás es mozgás mert AZ MEG VAN! ) Csak a nevüket szeretnem tudni, árat és vélemenyeket a tablettáról

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 07:18
 1/7 anonim ***** válasza:

Napokban olvastam egy cikket.


"Úgy néz ki, hogy az új, az USA-ban forgalomba került gyógyszerek ilyen mellékhatásokkal nem rendelkeznek, de az Európai Unió még nem hagyta jóvá. Étvágycsökkentő gyógyszer nélkül vagyunk."


[link]

2016. júl. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el a harcosok étrendje című könyvet, magával az étrenddel nem kell egyet érteni, én sem csinálom, viszont nagyon jól, érthetően emberi nyelven leír minden fontos enzimet, probiotikumot, ásványt, vitamint, bogyót mindent, hogy hogyan hat és mi hogyan segíti a zsírégetést... Hosszú lenne ide mindent leírni elvégre a 170 oldalas könyvből jó 80 oldal erről szól.
2016. júl. 29. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nyilvánvaló, hogy az embernek nincs más dolga, mint hogy időt nem kímélve,egy ismeretlen idiótának összegyűjtése a kereskedelemben kapható zsírégető készítményeket.
2016. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem ezt kertem...es csak olyan irjon aki a nevet tudja
2016. júl. 29. 14:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hogy dugdaseggedbe kapszula.
2016. júl. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cartilago válasza:
Ma Mo-on nincs olyan, ami éhséget csökkent.Gyógyszer nincs.
2016. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem létezik fogyasztó tabletta. Olyan, ami működik, nem.
2016. aug. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!