Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúrázókat kérdezem,ilyenk...

Fogyókúrázókat kérdezem,ilyenkor mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Kb 3 évvel (16-19eves koromig kb) ezelőtt eléggé el voltam hízva,nem voltam kövér,de elég duci voltam,főleg úgy,hogy alapbol normál/vékonyabb lány voltam tiniként.Nem álltam neki,drasztikus dietaknak csak egyszerűen odafigyeltem arra mit eszek,igyanugy mint most is. Lényeg annyi, hogy az alatt a pár év alatt szép lassan lement kb 10 kg. jojózok már egy ideje, 2 3kg között és elegem lett. Az étkezés megvam,e mellé tud valaki valamilyen étrend kiegészítőd/teát/bogyeszt ami meggyorsítaná ezt a pár kgt? Válaszotokat köszönöm🤞

2023. ápr. 1. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket felejtsd el. Amit nem tudsz leadni diétával, edzéssel, azt nem is tudod lent tartani. Ha most veszel egy fosatós "fogyi" teát, és generálsz magadnak egy elnyújtott gyomorrontást, hiába fogysz, amint abbahagyod, visszamegy rád. Ennek sok értelme nincs, de legalább a mikrobiomodat is megrongálod kicsit, tehát könnyebben fogsz puffadni, illetve egyéb kellemetlen meglepetés is adódhat, attól függően mit, és mennyi ideig szedsz.

Röviden: nem éri meg. Ha a kaja rendben van, akkor az aktivitáson növelj. Sokan tapasztalják, hogy az utolsó 1-2 kiló leadásához a rendszeres futás az egyik legjobb módszer.

2023. ápr. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nem gyorsítja semmi csodaszer. Egyszerűen kicsit többet eszel, mint kellene. Ilyenkor érdemes konkrétan megnézni, hogy mennyi kalóriát eszel és kicsit csökkenteni. Ezt csak úgy lehet, ha mérsz és számolsz, mert nagyjából pont a határon vagy és úgy tűnik érzésből nem tudod megoldani a problémát
2023. ápr. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne törődj már a 2-3 kilóval, mi van, ha az rajtad marad?
2023. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2-3 kg-n problémázol? Itt kezdődnek a problémák :(


Foglald el magad és ne legyél kényszeres.

2023. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy 2-3 vszeg azért nem megy le, mert azzal már túl sovány lennél - a tested nem idióta.
2023. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Üdv egy anorexiás lány. Nekem ide adhatod azt a 2-3kg-ot örülnék neki
2023. szept. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!