Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Akupunktúrás fogyás eredmények...

Akupunktúrás fogyás eredmények valakinél? Hogyan hat?

Figyelt kérdés
Ismerősök próbálták,hallottam sikersztorikat. Ha te is ezzel fogytál, kérlek oszd meg a tapasztalatodat.

márc. 18. 23:35
1 2
 1/17 anonim válasza:
20%
Az igenyes emberi eletvitel.es taplalkozas hat. Nem a dagadtlibsibhozzaallas h zabalok aztan az adofizetok penzebol majd gyogyszereznek. Szerencsere ez nem.igy mukodik h a dagadt kajadrogos tonkreteszi magat az igenytelen eletvitelevel aztan hammbe a pirula es jo lesz. Az eü ellatas abdagadtak miatt szar, jaj a cukrom jaj a szivem jaj a majam jaj a vernyomasom...majd azbigenyesek tb jebol...
márc. 19. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem úgy működik, hogy szúrnak egy pontot és attól átformálódik a gondolkodásod az ételről.

Ez csak placebo.

Ha tartasz kalóriadeficitet, mozogsz rendesen és lelkiekben rendbeteszed az étkezéssel való viszonyodat, attól eddig mindenki lefogyott. Csak ez az út járható. A hókuszpókuszok a középkorba valók, jobb lenne, ha ott is maradtak volna.

márc. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
1-es pedig neked tényleg elgurulhatott a gyógyszered, hogy muszáj itt kiengedned a gőzt.
márc. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
10%
Összevissza ír, de ha figyelsz, tök igaza van.
márc. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
4-es persze, csak valahogy úgy gondolom, hogy érdemes normál emberi hangon kommunikálni, és nem köpködni az embereket, hátha jobban odafigyelnek. Persze ez kikopik mostanában a világból, én már csak ilyen régimódi vagyok, tudom, hogy nem népszerű álláspont.
márc. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
Hát ha jól összeszurkodják a nyelvem, akkor nem tudok enni, így esélyes, hogy fogyok.
márc. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Megtenné mindenki, hogy csak úgy ír, hogy ki is próbálta? Tudom, hogy nehéz megállni, mert azt gondolod hülyeség de én tapasztalatokra és nem véleményre lennék most kíváncsi.

Köszönöm!

márc. 19. 14:10
 8/17 A kérdező kommentje:

Az első kommentelőnek meg csak annyit, hogy legalább szöveget értelmezni tudjál már, semmilyen gyógyszerről és állami támogatásról nem volt szó, de ha lenne is, látatlanban hiszem, hogy több tb hozzájárulást fizetek, mint az itt kommentelők nagy része, úgyhogy bocs de nem lenne lelkiismeret furdalásom amiatt, hogy ha ellátásban nem, legalább gyógyszeres kezelésben visszakapnám :) én hülye libsi

No de ezt ám zsebből kéne fizetnem. Szóval tapasztalatokat pls. Az idióták meg menjenek már frusztrálódni máshova.

márc. 19. 14:14
 9/17 anonim ***** válasza:
50%

Ha ettől lehetne fogyni, nem lenne a világ 38%-a és Amerika fele elhízott.

Az ilyen szemellenzős kérdezők örök életükben kövérek maradnak, mert arra sem képesek, hogy magukért felelősséget vállaljanak. Ugyanis innen kezdődik a történet.

márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

6

👍

márc. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!