Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Akupunktúrás fogyás eredmények...

Akupunktúrás fogyás eredmények valakinél? Hogyan hat?

Figyelt kérdés
Ismerősök próbálták,hallottam sikersztorikat. Ha te is ezzel fogytál, kérlek oszd meg a tapasztalatodat.

márc. 18. 23:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Jaj istenem,ennyi agyhalott bolondot,mint akit itt összehordott már megint a gyk.

Halvány lilájuk nincs,miről beszélnek (nyelvszúrkálás,wtf...),de ontják a f@szságaikat.

"Ha ettől le lehetne fogyni..."

Igen,ez egy segítség a fogyáshoz,de alapjaiban nem elég.

Komolyan,ezt miért olyan bonyolult felfogni?SENKI,de senki nem állítja,hogy ezzel minden megoldott,csak veszel egy bérletet,otthon eszel,mint a hízódisznó,azt lefogysz.Jó isten,gyere le...

Az orvos (merthogy ezeket a kezeléseket gyakorlatilag csak orvosok végzik) beállít egy szigorúnak hangzó diétára (1000-1500 kcal/nap),fül és testakupunktúrát végez.Én,mint gyógyszerész szkeptikus vagyok a csíkkel,meg meridiánokkal,hiszen a nyugati orvoslás elég más szemszögből vizsgálja a betegségeket,mint a hagyományos kínai medicina,de attól még tagadhatatlan,hogy van hatása.

Aki nyomja a süket szöveget,hogy ez csak placebo,meg kuruzslás,az nézzen szépen utána,hogy mennyi orvosi intézmény alkalmazza az akupunktúrát különböző esetekben,és gondolkodjon már egy picit,hogy ugyan hogy maradhatna fenn egy évezredes szisztéma,ha annak semmi haszna nem lenne.


Térjünk a lényegre:nekem van személyes tapasztalatom,bár nem 3 hét alatt 10 kg a teljesítményem (ahogy olvastam ilyen sztorikat is),de a normális fogyásnál határozottan gyorsabban,gyakorlatilag az étvágyamat elfelejtve fogytam le egy rendes,egészséges testsúlyra egy túlsúlyos állapotból,összesen 20 kgt.Ehhez én is kellettem nyilván,minden másnap csináltam egy órás lightos edzést,sokat gyalogoltam,és tartottam az 1000-1500 kcalt.Ez utóbbi az akupunktúra mellett egyáltalán nem volt nehéz,abszolút megszűnt a vágy az evésre,nem kívántam szinte semmit,amit korábban.Nem voltak pár hetente sem falási rohamok(mint egyébként fogyókúrával),és olyan heti 1,5 kg ment le,gyakorlatilag végig,nem csak az elején.

Azóta is járok "szintentartásra" kéthetente egyszer,hogy az elméletileg helyrejött emésztésem és pajzsmirigyem állapotát fenntartsam.Mert igenylaboreredményekkel igazolt,hogy a Hashimoto jelentősen javult,és a gyógyszer adagját lecsökkenthettem,az emésztésemet csak "érzem",de az is egyértelmű,nálam a gázosodás volt erősen necces.Megszűnt az édességmániám,gyümölccsel és egyéb lassan felszívódó szénhidráttal bőven elvagyok,bár ebben a rendszeres mozgás is erősen szerepet játszik,a vércukorszintem azóta stabil.

Szóval az egész akupunktúra nem más,mint egy eszköz,a munkát azért nem végzi el helyetted,de jelentősen leredukálja a befektetett energiát (ha annak vesszük az ételek mennyiségi megvonását) és időt.Viszont a mozgás és némi akaraterő így sem hiányozhat,anélkül kétlem,hogy hosszútávon fenntartható lenne az elért állapot.Na meg pénz,mert egyáltalán nem olcsó mulatság...

Javaslom keress olyan orvost,aki nem csak fülakupunktúrával foglalkozik,hanem kezel a-tól z-ig,mert a túlsúllyal együtt jellemzően társbetegségek is jelen vannak (emésztési gondok,pajzsmirigy,inzulinrezisztencia,áteresztő bél-szindróma,egyéb diszfunkciók),azokat pedig érdemes kezelni,ha nem akarsz "csak" tüzet oltani,és fenn is akarod tartani az elért eredményt.

márc. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Szia utolsó, köszi a választ! Meg tudod mondani kérlek, hogy te hova jártál?

Gratulálok az eredményedhez!

Sajnos nekem is van pajzsmirigy problémám, azt most épp gluténmentes étkezéssel próbálom helyrerakni. Ezen kívül van egy kis inzulinrezisztenciám és érzelmi evő is vagyok sajnos. Jelenleg kissé túlsúlyos, azaz a bmim épp átbillent a normálból a túlsúlyosba. Amikor nagyjából tetszettem magamnak kb. 12 kilóval voltam könnyebb, mint most. Az akupunktúrát én is csak segítségképp használnám, gyaloglok napi 1 órát, igyekszem valami nagyon könnyű vacsorázni, de míg ez régen önmagában bőven elég volt, most több hónapja már, hogy egy deka se nagyon megy le.

márc. 21. 12:56
 13/17 anonim ***** válasza:

Én dr.Grohmann Leventéhez jártam Budapestre.

Köszönöm az elismerést,biztosan neked is menni fog.12 kg szerintem sima ügy,jó hogy időben ráállsz a fogyókúrára,és nem +30-40 kgvel kapsz észbe,mint sajnos sokan.Az érzelmi evésre jó módszer lehet az étvágycsökkentő kezelés,és Levente tapasztalt a holisztikus orvoslában(nem csak a tünetek maszatolása),tehát biztosan tud segíteni a hormonproblémákkal is.

Mennyi idős vagy?Más mozgással nem próbálkozol esetleg?A gyaloglás is nagyon jó,de talán egy intenzívebb sport hatékony tudna lenni.

márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
53%

Na látom vak megtalálta világtalant. Tök jó, hogy az ilyen kérdezők mind csak az önigazolást keresik, és 22-en leírják, hogy inkább tájékozódni kellene a fogyás menetéről, azért mindig jön egyvalaki, aki biztosítja, hogy ugyan már, semmi szükség rá, csak itt ez a csodaszer, nem kell semmit csinálnod.


"ugyan hogy maradhatna fenn egy évezredes szisztéma,ha annak semmi haszna nem lenne" -- szerintem abban is még évezredekig hinni fognak az emberek, hogy jujj inzulin, ha magasba szökik nem lehet fogyni. Ezen kívül évezredek óta hisznek emberek istenekben is - bár ennek haszna van, de mégis olyasmi, ami nem létezik.

márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%

#14 Gratulálok,újabb idióta :D Csatlakoztál a másik 22 fogyihoz,akinek halvány lila gőze nincs a témáról,de osztja az észt,ami saját magának sincs.

"itt ez a csodamódszer,nem kell semmit csinálnod"

Te magadtól vagy ennyire szellemileg visszamaradott,vagy van aki segít a hülyeség kreálásában?Hol mondtam én,hogy csodamódszer? :D

És nem hinni kell,hanem tapasztalni.Én megtettem,laboratóriumi eredményeim vannak előtte-utána.De gondolom ezt ugyanúgy luxus elolvasni és értelmezni,mint az első hozzászólásomat.

És komolyan,ezek az emberek köztünk járnak...Jó Isten,gyere le...

márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"Jó Isten,gyere le." ezt már mondtad. Pont ezt is említettem többek között, az ilyen hívők....veszélyesek.
márc. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
#16 Hát ha még mindig nem jött le,és nem csinált valamit,kénytelen vagyok mndig fohászkodni,hogy az ilyen agyhalottaktól mentsen meg az ég. :D Biztos én vagyok a hívő (akinek kezében vannak az eredmények,tapasztalatok),nem te,aki sehallselát Dömötör módjára azt se tudod,mennyi 2+2... (Ilyen értelmi színvonallal és funkcionális analfabétaként gondolom hasonló gondokkal küzködhetsz)
márc. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!