Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hogyan kell fogyasztani a...

Gallits Gábor Csaba2 kérdése:

Hogyan kell fogyasztani a Zöld teát,ha az ember fogyni szeretne, Étkezés előtt vagy után és mennyi idővel az Étkezés előtt vagy után?

Figyelt kérdés
Én egy Otthonban élek és itt is fogyasztom Étkezés előtt rögtön mert Otthon is így csináltam és általában pontosan evés előtt,de vannak akik étkezés után javasolják és ez kicsit összezavart és ebben az Otthonban ahol élek már nem dolgozik Dietetikus.

márc. 24. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A századik kérdésed alá is leírjuk, hogy a zöld tea nem befolyásolja a fogyást. A fogyás egyedül a kalóriadeficit függvénye.
márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ és elkezdek majd utánna nézni ennek a kalóriadecifit dolognak is.
márc. 24. 14:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ezt naponta megkérdezni?
márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A magyar nyelvben nem kell a főneveket nagybetűvel írni. A zöld tea meg nem fogyaszt önmagában. Nézz utána a fogyás helyes menetének.
márc. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az új válaszokat és azért kérdeztem meg naponta,mert naponta többször is eszembe jutott és elnézést kérek ahogy azért is hogy a főneveket nagy betűvel írtam.
márc. 25. 12:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy fogyasztó étel vagy ital.

Fogyni csak akkor tudsz ha kalóriadeficitben vagy.


Zöld tea csak vízhajtó, de egészséges.

ápr. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Étkezés helyett..
ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ezeket az új bàlaszokat is.
ápr. 23. 17:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!