Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyás elősegítéséhez, illetve...

Fogyás elősegítéséhez, illetve étvágy csökkentéséhez milyen teákat, bogyókat, stb ajánlotok?

Figyelt kérdés

Jelenleg 98-100 kiló körül mozog a súlyom, január elejétől szeretnék elkezdeni egy egészségesebb életmódot.


Elsősorban a fogyás lenne a cél, de nem ész nélkül, és őrült tempóban, hanem nagyjából 1 év alatt szeretnék 30-35 kilótól megszabadulni.

Ősszel már próbálkoztam fogyni, akkor 2 hónap alatt sikerült 5-6 kilótól megszabadulni. Gyakorlatilag ez lenne a fő problémám, hogy nagyon lassan fogyok.

Ez a nagy felesleg nem két év alatt jött föl rám, hanem 15 év alatt fokozatosan, hogy úgy mondjam, rám épült, mint a "beton".

Esetleg tapasztalat alapján nem tudnátok valamit ajánlani, ami kicsit felgyorsítaná a fogyást az ajánlott 1-1,5 kg/hét szintre? Valamilyen teát, gyógynövényt, vagy valamilyen bogyót? Az emésztésemmel egyébként nincs gond, általában ami bemegy, az naponta legalább egy alkalommal a megfelelő helyen ki is jön...


És lenne még egy kérdésem, hogy cukorfüggőségre mit tudnátok ajánlani? Gyakorlatilag 3-4 éves korom óta édességgel tömtek (persze tudom, hogy szeretetből, nem is hibáztatok senkit emiatt), és mára ez nagyon eldurvult. Imádok mindent, ami édes, és ha kínálnak, vagy valahol meglátom, nem tudok ellenállni. Nincs erre valami, ami csökkentené az édesség, az édes íz iránti vágyat?


A válaszokat, segítséget előre is köszönöm!


22/N


2010. dec. 29. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Naturlandos maté tea, fehér tea, zöld tea .
2010. dec. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én két év alatt fogytam 23 kilót, reggelire azt ettem amit csak akartam (főleg édes sütiket+kakaó, kávé) délben egy szendvicset, vagy virslit, vagy főtt kaját(de csak vagy levest vagy másodikat). Ez után viszont semmit, illetve este egy nagy bögre zöldteát, cukor nélkül! Nekem ez bevált, azóta sem híztam vissza, a teát azóta is iszom minden nap. Sok sikert neked és kitartást!
2010. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én csak a második kérdésre válaszolok, az elsőre nem tudok.

Egyél édesítőszeres dolgokat (pl NEM instant, hanem sima kakaó édesítőszerrel), + ha napközben eszed, és mértékkel, akkor heti 1-2 alkalommal rendes édességet is ehetsz.

Meg van olyan, hogy almachips csokiba mártva, 50 g az egész zacskó, szóval megeheted az egészet:-D van tejcsokis, és étcsokis változata is.

2010. dec. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm szépen a válaszokat! (persze várom még a többit is, ha van). A maté teáról már sokat hallottam, szerintem most ki fogom próbálni.

Zöld teát cukor, minden nélkül rendszeresen iszom, főleg esténként, és nem csak egy bögrével, de én különösebb hatást nem vettem észre. annyit, hogy sűrűbben járok utána pisilni de kilókban nem történt változás.


Az édesítőszeres dolgokat próbáltam még régebben, mikor Updateztem, és pár napig jó is volt, de aztán olyan hasmenést kaptam tőlük, hogy napokig csak fetrengtem. Sajnos annál az édességmennyiségnél, amennyit én kívánok és néha meg is eszek, édesítőszerrel való pótlás esetében nálam nagyon csúnya vége lesz a dolognak. Persze ha azt nézzük, hatásos volt, mert az a pár nap 4 kg mínuszt hozott, de nem így szeretnék fogyni. :)

Valami olyan megoldás kéne, amitől tényleg nem kívánnám az édeset, sőt, utálnám.

2010. dec. 29. 20:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti vagyok.

Szerintem olyan nincs, hogy megutáld:-D

Mármint ha attól nem utálsz meg valamit, hogy addig eszed magad vele, amíg rosszul nem leszel, akkor nem hiszem, hogy létezik ilyen.

Természetes alapú édesítők, vagy egyél light fagyit:-D


Még valami:

Hallottam egy olyan készítményről, ami után minden ételt édesnek érzünk, Morning Show-ban volt róla szó, a nevét viszont nem mondták:-S

2010. dec. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Én a bio-krómot szedtem régebben,nagyon édesség függő voltam,és teljesen elmúlt.A sok csoki a boltban hidegen hagyott.A vércukorszintet szabályozza,nem esik le ígynem kívánod az édeset.kb 5 hónapig szedtem,ami elég sok,de azóta se tért vissza,pedig ez vagy 10 éve volt. Gyógyszertárban kapható,1 havi adag kb 3000ft.

Próbáld meg,sok sikert!!

2011. jan. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia! [link] Nem tudom olvasod-e még, de nézz fel a weboldalra! Én ajánlani tudom! Több ismerősömnek is bevált! Ha jól tudom minden le van írva oda, egyik rokonom étrend változtatás nélkül fogyott 9 kg-t!!! A lényeg, hogy ne legyen magas vérnyomásod, és nem szabad mellette alkoholt inni ;)
2011. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!