Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia szájspray hatásos?

Hoodia szájspray hatásos?

Figyelt kérdés
Használta már valaki? Bevált?
2011. febr. 9. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Hát én elég nevetségesnek tartom. Fogyókúrás szájspray? Na ne mááár. :D

Biztosan drága is. Szerintem ne vegyél, egy ilyen "csodaszer" sem éri meg az árát, le tudsz te fogyni egyedül is, ha igazán akarsz. :)

2011. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Sajnos már 1 hónapja keményen edzem, kvesebbet eszek jóval, de egy kilót sem fogytam. És egyszerűen elviselhetetlen az az éhség amit érzek. Ezért érdekelt volna.
2011. febr. 9. 12:46
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Nem használ, csak pénz kidobás .
2011. febr. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

Én egy hónapja fogyózok, és 4,1 kg ment le eddig.

Minden másnap norbi ducitréningre tornázok, és napi 5 ször eszem, sok fehérjét és minimális szénhidrátot.És nem vagyok éhes.

2011. febr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Nálam is tök nehezen indul be a fogyás. :S De pár nap után elvileg összeszűkül a gyomor, és kevesebbel is jól lakik az ember, én ezt tapasztalom.


Viszont ha ilyen nagyon éhes vagy, az nem biztos, hogy jó, van sok étel, aminek alacsony a kalóriatartalma, edd ezeket inkább, mint hogy éhezz! Első voltam.

2011. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

Lehet, hogy fogytál csak lehet, hogy nem kilóra.

Amúgy ha jól emlékszem 8000 forint és kicsi... Nem éri meg.

2011. febr. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Centiben is mértem magam sajnos úgysem fogytam:( Nem tudom mi lehet a gond, de annyira bosszat, hogy ha nem mozgok semmit, csak eszek egész nap akkor is évekig 65 kiló vagyok, ha keveset eszek, 1 órát tornázok akkor is ennyi:S
2011. febr. 9. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Szia! Azért nem megy lejjebb a mérleg, mert egyből elkezdtél keményen edzeni, így az izmodat építi a szervezeted.
2011. febr. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szia! Tehát akkor ne kifulladásig mozogjak csak éppenhogy érezzem, hogy kicsit fáradok?
2011. febr. 9. 22:54
 10/11 FodiEnikő válasza:
100%
Sziasztok! 17 éves korom óta szépen lassan jöttek rám a kilók, de úgy igazán alattomosan, szinte alig vettem észre. Nem szoktam mérlegre állni, 17 évesen 69 kg voltam, jó magas lány vagyok tehát akkor pont jó volt az alakom. Most 20 éves vagyok és 1 hete mérlegre álltam. No, mondhatom 90 kg lettem!!! Akkor elszántam magam, hogy le fogok fogyni, de nem rohamosan és csakis okosan! Sok mindennek utána olvasgattam, és a legjobb hogy nagyon nagy akaraterőm van! Tornázni is fogok, a baj csak az hogy nagyon nagy étvágyam van. Imádok enni. Gondoltam kipróbálom a hoodia szájspray-t, minden evés előtt 5-öt kell nyelv alá fújni, gyorsan felszívódik és gyorsan hat! Nekem nagyon bevált! De természetesen ne ettől a spray-től várd a csodát,hiszen ez csak elveszi az étvágyat, fogyasztó hatása nincs. Mozogni kell, én mindent eszek ugyanúgy napi 1000 kalóriát. Persze próbálom hanyagolni a kenyeret és a tésztákat. 100 szónak is 1 a vége, nekem nagyon bevált a hoodia spray!
2012. jan. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!