Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyott már valaki Zumba...

Fogyott már valaki Zumba fitnessel? Hatásos?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2011. jan. 21. 08:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én eddig itthon csináltam dvd-ről 6 kilót fogytam vele, de mégsem éreztem magam sokkal feszesebbnek, de most itt szegeden a fit world-ben járok egy nagyon kedves pörgős kis csaj tartja az órákat egy hónapja folyamatosan járok közben kiegészítve más aerobik edzésekkel és nagyooooon jóó a fenekem a combom és lassan a hasamon is látom a változást, igaz ehhez hozzátartozik a normális egészséges étkezés is, én szívből ajánlom nagyon pörgősek és vidámak az órák tényleg igazi örömtánc:D sok sikert hozzá
2011. jan. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kepek válasza:
62%

2 honapig jártam egy zumba oktatoval 12kg fogytam.



mikor meguntuk azt mondta szambaaaa!!!

2011. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is megvan dvd-n.Nagyon jó.Le is fogytam vele, persze a táplálkozásra is odafigyeltem, mert egészségtelen táplálkozással nehéz lefogyni.Nem tudom mennyit fogytam, mert nem szoktam méredzkedni, de látványos lett az eredménye.Amellet, hogy zsírégető, tök jó, mert szórakoztató, nem egyhangú meg unalmas, ezért könnyen el is telik az idő, amíg csinálod.Én mindenkinek csak ajánlani tudom.Zumba fitness forever.:):)
2011. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!