Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyik tea lehet jó?

Melyik tea lehet jó?

Figyelt kérdés
mármint fogyni, de ne legyen hashajtó. Nektek mi vált be?Tudom, hogy az életmódváltás a lényeg, meg a sok zöldség stb stb, de egy jó teázási szokással szerintem könnyíthetek, gyorsíthatok a folyamaton.
2011. febr. 18. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:
zöld tea méregtelenít,csak vigyázz mert vérnyomásemelő.
2011. febr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg tollakat ragasztok magamra, és kiugrok a 10.-ről, tuti fogok tudni repülni. SZERINTED hiába könnyíthetsz ezzel, ha egyszer nincs így... Ez a fogyasztó tea dolog egy ökörség, aki kicsit is ért a táplálkozáshoz, az tudja. Maximum fosatni tudnak a teák a csersav miatt, vagy a mályva tea kifejezetten izgatja a bélbolyhokat és amiatt. De attól még nem fogsz zsírból fogyni, csak emésztetlenül kifosol mindent.

NINCSENEK FOGYASZTÓ TEÁK! Egészséges táplálkozás van, össze kell rakni egy olyan étrendet amitől majd csökken a testzsírod. Sajnos ehhez vagy értesz és össze tudod rakni, vagy nem értesz hozzá, és akkor csak vaktában lövöldözöl. Persze a táplálkozáshoz mindenki ért... kár, hogy hogy 100 emberből 99 sehogy nem néz ki, 50 meg még kövér is.

2011. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kedves 2. hozzászóló ... én is tudom mi a dörgés

ha végigolvastad volna....

nem, a teától óhattok fogyni, csak esetleg valami tea segíthetne az étvágycsökkentésben, vagy hozzájárulna a zsírégetéshez

tudod 40 évesen 3 gyerek szülés után nem olyan könnyű ám. még jó, hoyg egyáltalán érdekel az alakom és nem punnyadok bele a nagy semmibe. de azét építő gondolataidat koszönöm

2011. febr. 19. 18:49

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!