Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek vált be a slim fit...

Andika82 kérdése:

Kinek vált be a slim fit tabletta?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy volt már ilyen kérdés, de szeretnék még válaszokat kapni! Köszönöm!
2011. ápr. 11. 10:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%

Kb. 100000 emberből 1-nek biztos beválik,kedves kérdező,de amit ígér,az egyszerűen marhaság.Heti 2-3 kiló mínusz sok,és kész.


Inkább ezt olvasgasd,mert ettől leszel egészséges,és nem kerül annyiba:


[link]

2011. ápr. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem ez volt a kérdés!!!
2011. ápr. 11. 11:41
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Én egy kérdéssel válaszolnék a kérdésedre: szerinted ha beválna ez a tabletta, lennének kövér emberek?
2011. ápr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%
Felőlem tehetsz 25 felkiáltójelet is a kommented után,de ha nem érted meg,hogy bogyóktól nem fogsz lefogyni,akkor csak Magadra vethetsz...
2011. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
35%
Remélem,kedves Andika,hogy olvasgatod a belinkelt oldalt,mert tényleg nagyon hasznos...én két hete változtattam az étkezési szokásaimon,többet mozgok és sok vizet iszok...hidd el,megéri!Csak egy kis kitartás kell hozzá,de már napokon belül látni fogod a változást!:)
2011. ápr. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Olyan szar, mint a többi. Anyukám a szíve miatt nem tud sportolni, ezért mindenféle ilyen tablettát kipróbált már, hogy elősegítse a fogyást, a diétán kívül. Nagyon drasztikus diéta mellett használja ezeket a vackokat, és igen, így van hatása. Viszont, amikor diéta nélkül használta ezeket, semmit nem értek. Vond le a következtetést szerintem. Heti 2-3-4 kilós fogyást ígérnek, amit egy kis hashajtóval, hirtelen elkezdett diétával meg egy icipici mozgással mindenféle csodabogyók nélkül meg tudsz csinálni. Sem ez a módszer, sem a tablettázás nem egészséges......
2011. ápr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
Én 3 napja kezdtem el használni ezt a tablettát diéta kiegészítésként. Arra jó, hogy a diétánál jelentkező éhségérzetet tompítja. Szerintem a diéta+tabletta(éhségérzet csökkentés miatt)+mozgás a kulcs a fogyáshoz. Aztán pedig nem kéne abbahagyni a rendszeres mozgást és nem zsírt zsírral kéne enni... és akkor van értelme fogyni (szerintem).
2011. júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Saca35 válasza:
69%

Szerintem nagyon jó!

Nekem sokat segített, bárki bármit is mond.

2011. júl. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nos én kipróbálom, bár az alapanyagai eléggé közönségesek(viszont általában pont azok a legjobbak), kivonatról van szó és a kivonatok egymás hatását módosíthatják. Én nem vagyok érdekelt benne, hogy kamuzzak, mert nem vagyok eladó. Slim Fit elnevezés is elég gagyinak tűnik. Kár hogy miből hány mg, nem árulják el, sem az OÉTI számot, mert ez végeredményben táplálékkiegészítő. Két hónap elteltével írok! Eleve a diétától is fogyhat valaki, valószínű nem az ő diétájukat követem. Diétával havonta 4 kg-ot lehet egészségesen leadni, ha 6-8kg lemegy 5 hét alatt elégedett leszek, 2 dobozzal rendelek, mert így ingyenes a szállítás, illetve állítólag az ár bevezető(4.600/doboz), később 40%-al drágább lesz, bár szerintem jövő decemberben sem lesz több, még így sem olyan olcsó 60 tablettáért.
2011. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:

Saci53

Szerintem ez is csak egy a sok ugyanolyan alkotórészekből összetákolt pénznyelő táplálékkiegészítő közül. Pár ilyet kipróbáltam, az egyiktől még a szívem is kiugrott e helyéből.

Okosabb lettem, kisebb tányérkát vettem, és nem merek bele még egyszer. Igen is reggelizek: tejbe zabpelyhet+lenmag örleménnyel, vagy búzacsírával, esetleg pár csepp mézzel. Naponta minimum 5x eszek, Este 7 után nem eszek. Beiktattam sétákat, szobabiciklizem és ÚSZOK! Nehezen, de beindult a fogyás és most már nincs szükségem semmilyen bigyóbogyóra, ami csak arra jó, hogy mások pénztárcáját tömjem degeszre! Egyébként tényleg igaz: mozgás nélkül nem megy!

2011. aug. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!