Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Kinek vált be a slim fit...

Andika82 kérdése:

Kinek vált be a slim fit tabletta?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy volt már ilyen kérdés, de szeretnék még válaszokat kapni! Köszönöm!
2011. ápr. 11. 10:35
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Elég gyanús nekem is...de nem csak az utolsó három... Szerintem a 12. kommentelőtől kezdve az összes kamu. Ugyanaz az ember, minden mondatát Én-nel kezdi és csodálatos fogyásokról számol be...na mind1

A tablettáról pedig annyit: egyik ismerősömnek volt egy nagyon jó kis bogyója, rengeteget fogyott tőle, mégpedig azért volt az "csodaszer", mert drognak minősítették hamarosan. Így nem nehéz. Ellenben szerintem olyan gyógynövénykivonatot nem tudnak összeállítani amitől lefogy az ember. Szerintem csak valami hashajtó-szerűség lehet.

2013. ápr. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!