Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia spray vagy gyógyszer...

Edus83 kérdése:

Hoodia spray vagy gyógyszer hatásosabb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 11:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Egyik sem! A rendszeres mozgás és az egészséges táplálkozás hatásos.
2011. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
25%
Másképp tenném fel a kérdést? Hoodia spray vagy gyógyszer a károsabb?
2011. ápr. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
50%
A Hoodia gyógyszer biztos hatásos, de valóban van ennél egészségesebb, sőt egészséges! megoldás is, melyet a természetgyógyászok is támogatnak.
2011. ápr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mért kell parasztnak lenni????????????????????????,,,,,,
2011. ápr. 18. 11:49
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

a gyógyszer!

Miért kell mindig az egészséggel jönni?

ezt is engedéllyel adták ki!Fent van a kábitószerek listáján vagy mi?

2011. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
14%

Én nem látok egyetlen paraszt hozzászólást sem kedves kérdező.


Segítő szándékkal írták az előttem szólók, hogy egyik sem hatásos, többet árt mint használ.

De amilyen sok kérdés van itt a hoodiáról meg a "hatásos fogyasztószerek"-ről, azon sem lepődhettél volna meg ha lehülyéznek a kérdés láttán. Tehát még jól jártál, nem kell rögtön megsértődni, ha nem olyan választ kapsz, mint amit vártál :)


Fogadd el, hogy egyetlen hatásos dolog van, ez pedig a mozgás és az egészséges étrend. Másképp nem megy, ha menne, akkor nem lenne ennyi túlsúlyos ember..

2011. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

12:15 vagyok


Azt kifelejtettem, hogy amennyiben egészségügyi okból nem tudsz lefogyni (pl. pajzsmirigy vagy műtét, ami miatt nem tudsz kikelni az ágyból...), abban az esetben pedig orvoshoz kell fordulni.

2011. ápr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

azt honnan tudjátok hogy jár e edzeni?

azt mindenki tudja hogy ezek csak kiegészitésre vannak,nem fog senki lefogyni attól h beveszi és leül a tv elé.

2011. ápr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem aki jár edzeni és mellette egészséges diétát tart, annak nincs szüksége kiegészítőkre. Előbb vagy utóbbi el fogja érni a várva várt eredményt, az egyetlen kiegészítő a hatalmas adag kitartás és akaraterő.
2011. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
én most készülök venni.Nekem amiket írnak róla nagyon meggyőző volt,ez egy kaktusz kivonat,messze nincs a gyógyszer hatáskörében,és patikában is kapható tehát annyira nem lehet gáz.Ezzel a módszerrel fogytak le a szült híres kismamák is pl Lilu.Nekem és még sok más embernek inkább egy nagy lökésre van szüksége,hogy elinduljon egy két kiló,és olyankor már fel lelkesül az ember.mivel elveszi az étvágyat igy én tudatosan fogok enni,mert az sem jó ha egyáltalán nem eszik az ember.szóval én jót olvastam róla,akiknek nagyon bejött ez a szer.pár hét múlva már személyes tapasztalatokat is mondani.
2011. ápr. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!