Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Hoodia spray vagy gyógyszer...

Edus83 kérdése:

Hoodia spray vagy gyógyszer hatásosabb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 18. 11:20
1 2
 11/11 anonim válasza:

Én megvettem és szerintem nagyon jó! Igen abban egyetértek a fent szóló "paraszt" válaszolókkal hogy csak ettől nem lehet fogyni, viszont egyáltalán nem értek egyet azzal hogy miért ne lehetne rásegíteni egy teljesen természetes kaktuszkivonattal arra hogy ne legyen annyira baromira nehéz!!! Miért kellene annyira szenvedni ha lehet egyszerűbben is???

Igen, figyelni kell a táplálkozásra, igen sok folyadékot kell mellé inni, és IGEN testmozgás is kell a hatásos fogyás eléréséhez, de ezzel sok embernek elérhetőbbé válik egy egészséges testsúly úgy hogy SEMMI KÁROS ANYAGOT NEM VITT A SZERVEZETÉBE!


A kérdésre válaszolva: Én a tablettát nem próbáltam de a spray nekem bejött:-) meg tudom állni hogy kevesebbet egyem, a tésztát teljesen kiiktattam az étrendemből! Nagyon sok salátát, gyümölcsöt, grillezett húsokat natúr sonkát, sajtot, és yoghurtot eszem és fogyok:-)


SOK SIKERT:-)

2011. ápr. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!