Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Minden "csodaszert" kipróbálna...

Minden "csodaszert" kipróbálnak páran, majd elmondják, hogy nem jó. Ezek szerint semmi sem segít? Nekem az adipex nagyon bevált, csak ugye azzal vannak egyéb gondok. Van vmi ami mégis segített valakinek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 4. 19:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

igen.

kocogás heti 3x

rubint réka

egészséges táplálkozás

2011. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Van, de nem csodaszer.

Korpatabletta evés előtt fél órával, és elég fele annyi étel, mint előtte. Ezt megfejeltem egy DVD-vel: Pilates fitball-al.

2011. máj. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és mennyit fogytál ezzel a orpatablettával?
2011. máj. 4. 19:34
 4/11 A kérdező kommentje:
*korpa
2011. máj. 4. 19:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon bevált az Adipex, már 1 éve tartom a súlyom. Én a szájszárazságon kívül más mellékhatást nem tapasztaltam.
2011. máj. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 phanie válasza:
utálom, ha valaki csodatabikkal akar fogyni. könyörgöm, nehezedre esne heti 2-szer 3-szor elmenni kocogni egy órát, vagy szobabicózni esetleg tornázni/úszni?
2011. máj. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem ettől várjuk a csodát, mikor szedtem lényegesen többet mozogta, egy héten 1 pihenőnapot tartottam, a napi 40 perces edzés minimum megvolt! Azonban nagyon sokat segített az Adi a kitartásban, hiszen nem éheztem, és a mozgáshoz nagyok sok energiát adott. Úgy fogytam le, hogy nem szevedtem, amit eddig soha nem tapasztaltam. A súlyom tartom, és mindent megteszek, hogy SOHA többé ne jöjjön vissza.
2011. máj. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért én is utána olvasok ennek az adipexnek, hátha...

Felkeltetted az érdeklődésemet, kedves utolsó:-D

Mennyi idő alatt fogytál tőle?

2011. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az adipex tényleg hatásos én 3hónap alatt 13kilót fogytam, csak ugye illegális mert amfetamin van benne, ami meg nemm túl jó a szívnek...
2011. máj. 8. 12:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Az adi tényleg jó, én most kezdtem el szedni és nem vészes a mellékhatás. Szájszárazság van, meg egy kis hidegrázás, bár tény, hogy mindenkire másképp hat, van aki nehezen tud aludni mellette stb. 3 nap alatt 2,7kg tűnt el rólam :) természetesen diétásan étkezek mellette, nem zabálok. Az étvágyamat tökéletesen lecsökkentette minimálisra, szinte semmilyen ételt nem kívánok, amit megeszek az meg olyan kis mennyiség, hogy régen a fél fogamra nem lett volna elég, most meg jól lakok tőle órákig.
2011. máj. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!