Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Fogyókúrázok! Ti milyen...

Fogyókúrázok! Ti milyen étrend szerint mentek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

reggelire teljes kiőrlésű gabona-zabpehely, korpba, köles, barnarizs, barna-rozs-tk kenyér, pászkák

tojás, csmellsonka, pulykamellsonka, sajt, zöldség, ha müzli akkor joghurt, tej, kefír, magvak, gyümölcs

tízórai kisebb étkezés-gyümölcs, pászka, kefír

ebéd leves-főleg husos-zöldség-tojás, zöldségek, savanyúság, saláta, párolt zöldség, rizs, főtt krumpli, rakott ételek, töltött zöldség, gombapörkölt, főzelékek

főtt tojás, roston, párolt sovány husok, halak, főtt hús, tojás

uzsi gyümölcs

vacsora gyümölcs, zöldség, túró vagy joghurt

kerülöm a tésztákat, zsíros husokat, sütiket, sósakat, fehér lisztet, cukrot, zsírban sült ételeket, cukros üdítők, kekszek, tejtermékek-vaniliás ital, madártej stb

2011. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Reggelre teszem a zsírosabb, kalóriadúsabb falatokat, a szénhidrátbevitelt is igyekszem reggelre időzíteni. (magyarul: bekajálok, hogy délutánig kitartson)

Tehát felkelek és eszem. Nem délelőtt, nem délben, hanem korán reggel.

PL. ilyen kombinációk:

- 2 magvas zsemle, vaj, tojás, paprika, sonka.

- tojásrántotta három tojásból hagymával, kenyérrel

- 2 szelet vastagon kent májkrémes kenyér, paprikával vagy zöldhagymával

- sült szalonna, 1-2 tükörtojás, kenyér

- sült hús, zsemlében, savanyúsággal

Ezután megiszom a kávémat és néha lecsúszik egy kis édesség is, legtöbbször egy kis kocka étcsoki, vagy egy szelet sütemény.


Ezután nincs délelőtti nasi és összevissza evés. Nincs cukros üdítő, meg kóstolgatás, semmi kaja.


Egy ilyen reggeli után általában délután 3-4 körül leszek csak éhes. Ekkor levest eszem. Ha húsos a leves, akkor valami "édeset" eszem utána, pl. zabkása, túró, joghurt, gyümölcs. Ha nincs hús a levesben, akkor egy kis húst eszem utána magában, vagy zöldséggel. Ha nincs leves, akkor tartalmas egytálétel vagy főzelék van, de abból már csak keveset eszem.


De ez a délutáni étkezés már elég kevés. Értsd: egy müzlis tálka a mérce, félig töltve.


És szerintem ez a titka a dolognak, hogy nincs vacsora, de mégis ehetek bármit (reggel).

Nem szoktam éhezni és nem vonok meg magamtól semmit.


70 kilóról indultam és most 57 kiló vagyok. (160 centihez)


Ehhez társul napi 1 óra gyors séta hegyen-völgyön át, és 8 óra fizikai munka.


Szerintem a fogyás titka, a rendszeres evés, de ez nem azt jelenti, hogy egész nap kaja lóg a szánkban, hanem igenis reggel megadjuk ami kell, aztán hagyunk időt a szervezetnek feldolgozni, felhasználni.


Ja, és a vacsi az nem kell. Akkor szoktam este bekapni egy kis falat akármilyen kaját, ha nagyon nagy az éhség, de ez igen ritka.

2011. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

És még valami: ha most azt mondom, hogy az ideális 53 kiló akarok lenni, akkor van miből elvenni.

De akik koplalós diétát folytatnak, azok a levegőtől is híznak, mert annyira minimálisan étkeznek, hogy a szervezetük tartalékol, amit csak tud.

2011. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szálkásító diétázom, gondolom egy normális étrendre nem vagy kíváncsi, de én:

Turmix

Rántotta/Főtt tojás (fehérje)

Turmix

Csirkecsöcs+görögsaláta

Turmix

Túró

2011. máj. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :-)
2011. máj. 31. 19:30
 6/6 anonim ***** válasza:
csirkecsöcs XDDD
2014. febr. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!