Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Mi az a fogyasztószer ami...

Mi az a fogyasztószer ami étrend és mozgás mellett, segít a fogyásba? Tapasztalatok előnybe!

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy hiába változtatom az étrendemet nem fogyok max pár dekát hetente. Sportolni meg nagyon sokat szoktam és ezért a testemnek ez már "megszokott". Mi az ami segíti a fogyást ha rendesen étkezem és sportok mellette?
2011. jan. 22. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
olyan "fogyasztószert" ajánlok, ami tényleg segít a fogyásban, finom, a pénztárcádat ellenben nem fogasztja :) ZÖLDTEA, én minden nap megittam 1-2 csészével, és szépen olvadnak le a kilók :) lehet h anélkül is menne, így viszont minden nap megvan az elegendő folyadék, és nem érzem úgy h csak vizet iszom folyton :)
2011. jan. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A Zöld teától nem megy a hasunk?
2011. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!