Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb fogyasztószer? (nem kell lehurrogni nem akarok ilyet szedni)

Figyelt kérdés
2011. júl. 8. 12:27
1 2
 1/16 bix ***** válasza:
a kérdésnél maradva jelenleg az adipex. az nem fogyasztószer, az gyógyszer. nem természetes alapanyagokból valami olyan országból amit nem tudsz kimondani sem nem hogy ellenőrizni. nem csak mondják hogy klinikailag tesztelt, hanem tényleg az. más kérdés hogy súlyos árat fizet valószínűleg az aki orvosi javaslat nélkül nekivág, extrém túlsúly esetében a műtét elkerülésében ez az utolsó lehetőség kb
2011. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
szintén voks az adipexre
2011. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Én akkor sem hurrognálak le, ha akarnál ilyesmiket szedni!Én egyszer szedtem valamit -bocsánat, nem emléxem a nevére-. Tudom, hogy "úgy" szerezték nekem, mivel forgalomban csak úgy nincs, nem kapható. Fáradhatatlan voltam tőle, annyi energiám volt, mint azelőtt sosem. Akkor sokat sportoltam, jobban is bírtam. Viszont lelkileg kicsit tropa lettem. Folyton tudtam volna sírni. A kilók viszont mentek le!
2011. júl. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Biztos nem tudod felidézni a nevét? És kb mennyi ment le?

ez nem nekem kéne hanme egy ismerősömnek de nagyon fontos!

2011. júl. 8. 12:47
 5/16 anonim ***** válasza:
Az adipex az kispályás. Pl 2,4 dinitrofenol konkrétan elégetteti rólad a zsírt. Aprócska mellékhatás lehet, hogy túlhevülsz és belehalsz...
2011. júl. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 bix ***** válasza:
dinitro fenol gombaölőként kezdte pályafutását. msot fogyasztószerről beszéltünk, ennyi erővel a cián is az és hatékony, valamint ha jól tudom azt a 30 as években be is tiltották, pont azért amit írtál.
2011. júl. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 bix ***** válasza:

"ez nem nekem kéne hanme egy ismerősömnek de nagyon fontos!" ha annyira fontos akkor húzzon talán el egy orvoshoz. ilyen szereket nem szedhetsz teljes orvosi kivizsgálás nélkül. mindegyik vagy testhőt emel extrém módon, mint az említett előző "csodaszer" vagy kikapcsolja az éhség érzeted, mint az adi, és egy almával elvagy egész nap... nagyon komoly következményei vannak ha a túlsúly miatt pl magas a vérnyomása, alvadási zavarai vannak, vagy szívproblémái (utóbbi főleg előfordul, és nem olyan mint az izület, hogy fáj ha para van...)


az ismerősöd tűzzön el egy háziorvoshoz első körben mielőtt magába tömne mindent. az adi nem is kapható itthon, csak neten rendelhető, kérdés hogy mit kapsz... eredetit vagy valami felütött okosságot.

2011. júl. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 bix ***** válasza:
egyébként meg nem regenon volt? még az csinál ilyet, de az adi annál agresszívebb reg-ből 5-6 hónapos kúrákat is csinálnak az adiból 2 a nagyonmax 3 hónap
2011. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:44


Azt hiszem valaszolo a Tenuate Dospanra gondol.

2011. júl. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Szerintem a legjobb fogyasztószer a sok testmozgás sok zöldség és gyümölcs, soványhusi mondjuk csirkemellfilé de tolhatsz mellé tápkiegnek multivitamint és proteinturmixot azt annyi a hatás nem marad el de legyen inkább életmódváltás ha nem is egyik naprol a másikra de szép lassan alakitsd át az életviteled és akkor nem kell majd minden tavasszal hirtelen sok kilótol megszabaditani magad azt csö
2011. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!