Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen lehet ez a fogyasztósze...

Milyen lehet ez a fogyasztószer? Érdemes megrendelni?

Figyelt kérdés

[link]


Még sosem próbáltam ilyesmit, de már minden erőm elhagyott, a kilók meg nem... :-(

Gondolom, hogy túlzás, amit írnak, nem is akarok ilyen rövid idő alatt ennyit fogyni, de ha valamennyit segítene ártó hatások nélkül, akkor már megérné.

Próbálta már valaki?


2011. szept. 19. 14:48
 1/7 bix ***** válasza:

"A diétás étrendkiegészítő szabályozza az étkezéssel a szervezetbe juttatott zsír mennyiségét, csökkenti az élelem energiamennyiségét, segíti a fogyást csökkentve a zsírszövetek lerakódását. Ezen kívül szabályozza az anyagcserét, és az általa tartalmazott Króm és Guarana-kivonat segíti a fogyást. A króm szabályozza a vércukorszintet, és megelőzi az éhségrohamokat, csökkenti az éhséget és a az édesség iránti vágyat. A Guarana csökkenti az étvágyat, súlycsökkenést okoz, csökkenti a fáradtságérzést, javítja az éberséget, a memóriát és a koncentrációkészséget, ezen felül gyorsítja az izmok erőkifejtés utáni regenerációját. Az Acai bogyó összetevői felgyorsítják az anyagcserét és megkönnyítik a szervezet méregtelenítését. Biztosítja a szükséges tápanyagokat, vitaminokat, és ásványi anyagokat. Továbbá szabályozza a megfelelő hormonszintet a jó közérzet elősegítéséhez, és a szervezet nagyobb teljesítményre képes. Az Acai bogyó olyan vegyületeket tartalmaz mint az Antycianinok, amelyek kiváló antyoxidánsok - íly módon nem csak a bőr öregedését lassítják, de javítják a memóriát és a koncentrációkészséget is. A Floridai Egyetemen folytatott kutatások kimutatták, hogy az Acai felveszi a harcot a rákos sejtekkel, és képes azok kialakulásának megelőzésére is."


mondom én hogy van olyan fogyasztószer ami a rákot is gyógyítja:D:D:D


baze... ez azért nagyot ütött...

2011. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mint írtam is, persze, hogy túloznak, ahogy minden reklámszöveg túloz a csodaszerekkel kapcsolatban. Nem is csodát várnék tőle, de hátha...

Természetesen diéta és mozgás mellé gondolnám, és mivel még sosem "dőltem be" ilyen csodaszereknek, nem tudom, hogy milyen lehet.

2011. szept. 19. 15:18
 3/7 NeLegyelMarKreten válasza:
miért nem kezdesz el normális életet élni, egészséges étrenddel és heti pár nap mozgással, ahelyett hogy ilyen szarokkal mérgeznéd magad?
2011. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

hmm...

ideje lenne elfogadni, hogy (nem ismerem, nem olvastam utána, nem tudom milyen mellékhatása van) ilyen szereknek sajnos vagy szerencsére, de nincsen hatásuk.


a túlzó reklámszöveg nem csak túloz, egyszerűen alapvető bar.omságokat ír. az túlzás, hogy segít a rákon, oké. de az már a funkciójából űz viccet, hogy szabályozza a szervezetbe kerülő energiát (valamilyen formában írta, nem szó szerint így) tehát normális állítás alig van benne..


egyébként ezzel semmi gond, mert Neked és másnak sincsen szüksége még tegyük fel hogy működő "szerekre" sem.

2011. szept. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 bix ***** válasza:
diéta és edzés mellé én max lcarnitint tolnék be...
2011. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem rendeltem meg a csodaszert, maradok az eddigi diéta-mozgás módszeremnél. Csak a pozitív gondolatok és a kitartás kell, hogy megmaradjon, de erre nincs semmilyen bogyó. :-)
2011. szept. 20. 14:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Carni-x 100000-swel jobban jársz szerintem legalábbis nekem bejött.
2011. szept. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!