Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » L-Carnitine hatékony a fogyáshoz?

L-Carnitine hatékony a fogyáshoz?

Figyelt kérdés

azt hallottam ez a cucc segíthet a fogyásban.szeretnék fogyni!kézilabdázom és napi másfél órát edzem, emellet napi min 3órát mászkálok a városban csak hogy suliba menjek edzésre és matektanárhoz!de mégis nagyon kövér vagyok 166 cm-hez 77kg.nem bírom már ezt az állapotot.segítség kell!

+ súlyos édességfüggő vagyok.

kérlek segítsetek!


2009. márc. 30. 21:57
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Először is az étkezésedet kell megváltoztatni, mert különben akármennyit sportolhatsz, nem fog lemenni a súlyfelesleged. L-karnitin akkor lesz jó, ha a táplálkozásod rendben lesz és leszoksz az édességekről, egyébként nincs értelme.
2009. márc. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

segiteni fog, ha edzés előtt veszed be! (különben nincs értelme). Igazából nem fogyasztószer, hanem a zsírégetést fokozza, tehát kell hozzá mozgás, zsírégetés, hogy hasson :)

sok szerencsét!

és nem vagy súlyosan köver, csak egy kicsit túlsúlyos!

2009. márc. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
az l-karnitin a zsírsejtek könnyebb felhasználását eredményezik. ám ha nem használnád fel őket amúgysem akkor nem tudnak miben segíteni. amúgy nagyon csekély hatása van. az édesség a baj. gonodlj bele az édesség örömet okoz kb fél másodpercig amíg a szádban van, de az egész életed tönkreteszi ha nem fogadod el a kövér tested amit a süti okozott.
2009. márc. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mozgással napi 1000mg kell belőle.
2009. márc. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!