Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ez is a rendes Bio Slim tabletta?

Ez is a rendes Bio Slim tabletta?

Figyelt kérdés
megrendeltem ezt az étrendkiegészíttő tablettát az internetről. [link] 2 napon belül meg is érkezett a futárszolgálattal, és mikor neten rákerestem,ez a fajta dobozost sehol nemlátom,mindnehol csak a sárga mozsaras tabletta ugrik be,ha beírom,hogy bio slim. kicsit aggaszt a dolog.. ugye nem ugrottam bele valami átverésbe?? kicsit félek,mivel sehol máshol nem találkozom vele ebben a formáában.. segítsetek légyszíí!!!!!
2011. júl. 21. 12:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hmm.. utána néztem,ez valami klinika,ahol bőrgyógyászat van meg reumatológia,nőgyógyászat.. Bio Slim-nek semmi nyoma.. ez nem az lesz sajnos. de azért köszönöm:(
2011. júl. 21. 14:54
 12/18 anonim ***** válasza:
Számla sem volt a dobozban?
2011. júl. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Én is hasonlóképpen jártam, nekem részletes leírást tartalmazott a csomag, de nincs feladó, tehát kizárt, hogy visszaküldhető. A doboz és a ráragasztott matrica is nagyon kezdetleges. Van viszont egy román nyelvű honlap, amit lefordítva ugyanez. Ott vannak vélemények, általában pozitív. Sajnos én is utólag gondolkoztam. Tud valaki erről valamit?
2011. aug. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Végülis szedtétek ezt a bogyót? Én ma rendeltem meg, de miután én sem találtam ugyanezt a terméket sehol máshol, inkább lemondtam a rendelést e-mailben - miután nagy nehezen találtam e-mail címet az oldalon...
2011. aug. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Nem értem mit bénáztok ezen a bio-slimen. Miért gyanús az hogy ha egy cég nem járul hozzá, hogy mindenhol árulják a termékét?

Pontosan azért nem találkozol vele sehol csak a cég saját honlapján.

Egyébként meg már az is piros pont, hogy 100% visszafizetési garanciát adnak.

Én szedem, nem kellett élnem a visszafizetési garanciával, szépen fogyok tőle.

Aki eddig hezitált rendelje meg nyugodtan.

2011. szept. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
nekem semmit nem használt.felesleges pénzkidobás volt.
2011. szept. 27. 13:31
 17/18 anonim válasza:
Szia! Én is rendeltem a bio-slim.eu-ról, olyan jó étvágyam lett tőle... Pedig előzőleg szedtem egy másik ilyesmit, attól fogytam 8 kg-ot, csak azt állítólag betiltották... Viszont most néztem a Bio Slim honlapját, már csak egy szál e-mail cím van ott. Épp most akartam visszaküldeni nekik a megmaradt, bontatlan dobozomat.
2011. szept. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
én besem szedtem mindet. oké nem sok maradt meg,de tök feleslegesnek tartottam,mivel semmi hatása nem volt,ráadásul azt sem tudtam,mit is szedek pontosan.. ezért inkább egy életmód váltás és rendszeres sport melett döntöttem,aminél nincs is jobb.
2011. szept. 28. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!