Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Létezik valami jó fogyasztósze...

Létezik valami jó fogyasztószer egy 16éves lánynak?

Figyelt kérdés
Szeretnék megszabadulni pár kilótól rengeteg diétát kipróbáltam már de egyik sem volt hatásos tudom hogy sportolnom kellene meg ienek de nekem a sportokhoz futáshoz stb nincs akaraterőm hogy tartósan csinálja sem pedig energiám a környéken ahol lakom sajnos edzőterem,konditerem sincs ezért szeretnék valami tanácsot kérni hogy létezik-e számomra valami hatásos étrend kiegészítő vagy tabletta esetleg valami italok ?? Előre is köszönöm a válaszokat a beszólásoktól meg kíméljetek. köszönöm
2011. júl. 23. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A diéták hatásosak,csak gondolom mindíg megszegted és állandóan nasiztál.

Fogyasztószer nincs,vannak ami ELŐSEGÍTIK a fogyást,de ahoz sport kell. Futni még tudnál -.-" de ha ehez sincs akaraterőd,akkor nem is akarsz igazán fogyni.

2011. júl. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy naponta beszedsz egy tablettát, és lefogysz tőle! Kezdj el valamilyen sportot, ami tetszik (bicikli, görkori, séta, torna DVD-k stb.), és csökkentsd a napi kalóriabevitelt. Mástól nem fogsz fogyni, ne is reménykedj.
2011. júl. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Válts életmódot. Nem kell drasztikus módszerekre gondolni. PL. egyél fele/negyede annyit mint eddig, kerüld az édes, zsíros és gyorséttermi kajákat. Ha pedig nem szeretsz mozogni, akkor csináld azt, h egy megállóval hamarabb leszállsz a buszról (ha szoktál buszozni) és úgy sétálsz haza, vagy menj el a barátaiddal egy könnyed kis bringázásra stb. Tessék kicsit megerőltetni magad!

A csodatablettákat meg felejtsd el, nem egészséges mert tönkreteszi a májadat.

2011. júl. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenki így kezdte ahogy te. Én is. Utáltam az egészet. Állandóan feladtam. De miután évekig szenvedtem ezzel az üggyel rájöttem, soha nem lesz vége, ha nem csinálom rendesen. Így elkezdtem nagyon nehezen tornázni, majd edzőterembe járni, majd mind a kettőt csináltam. És tárámmmm... ez mind kb 3 éves folyamat volt. :( De sikerült.
2011. júl. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha el akarsz erni olyat, ami eddig nem volt (fogyas),

akkor olyat kell tenned, amit eddig nem (torna).


Nincsenek csodaszerek, FOLEG nem 16eveseknek.

Fiatal vagy, fejlodo korban, tele energiaval, ha most nem szoktatod ra magad, akkor kesobb, mikor zsenge 20-22 eves leszel mar nehezebb lesz. Tudom, mert elmultam 30 es a testem mar nem ugy reagal, mint 5 evvel ezelott.


Figyelj, fogat mosni szoktal ugye? Biztos kicsi korodban nem szerettel, de anyukad raszoktatott. Na, a mozgassal is igy legyel, nem szereted, de csinald, mert minel tobbet csinalod (minel rendszeresebben) annal jobban megszokod es mar ugy fogsz ratekinteni mint a fogmosasra, egy szukseges valami.


Megsugok egy titkot: sportolas/mozgas kozben a szervezet endorfint termel (boldogsag hormon) amitol nagyon faszan fogod magad erezni. A parom mindig nevet, mikor latja hogy kemeny torna kozben vigyorgok, pedig nehez a suly, de megis happy vagyok :)

2011. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Testmozgás szigorúan
2011. aug. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!