Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen ízű az almaecet?

Milyen ízű az almaecet?

Figyelt kérdés
Ajánlották az almaecetet 1 pohár vízben elkeverve. Barátnőm issza, egyszer megszagoltam és rettentő büdös szaga van. Ha megiszom, akkor is érezni fogom ezt a büdöset? Vagy nincs is íze?
2011. júl. 25. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
legalább olyan rossz az íze, mint a szaga. de szerencsére lehet kapni kapszula formában is, én azt szedem
2011. júl. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Az szaga teny, hogy budos, az ize peddig nem a legjobb , savas ! Viszont simman hozza lehet szokni!En utalom a vizet es alma ecettel iszom igy jobb! Van ize!:) Plusz egeszseges es fogyaszt is!

Tehat haira!

Egy tipp : szivoszallal idd, ugy a szaga sem annyira veszes mert nincs az orrodba ahogy iszod , meg az ize is tompabb!

2011. júl. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
előző hozzászólónak igaza van,szívószállal idd mert úgy tényleg nem érzed meg az íze is enyhébb lesz a szívószál miatt,de az tény hogy én 2 nap után se bírtam =)
2011. júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én egyszer nyomtam le egy pohár vizet 1 evőkanál almaecettel, hát vagy kétszer biztos majdnem visszajött, öklendeztem olyan rossz volt. :( Pedig csupa jót hallok róla.


Lehet, hogy kipróbálom holnap a szívószálas verziót. :D

2011. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én magában,tehát víz nélkül, iszom napi egy kanállal. Először,nagyon-nagyon rossz volt,3 nap után hozzászoktam ,már szinte meg sem érzem miután iszom:) De a legjobb módszer,hogy megiszol egy kanállal,és rá iszol vizet.Ha ráittad a vizet,semmit sem fogsz érezni :)
2011. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Na én 1x próbáltam ki 1 evökanállal raktam 1 pohár vizbe.Kijött belölem minden és egész délután rosszul voltam töle.Soha többet még 1x az tuti!
2011. júl. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"Én magában,tehát víz nélkül, iszom napi egy kanállal. " a fogorvosod örülni fog a plusz munkának...a háziorvosod kevésbé, amikor a nyelőcső fekélyedet kell kezelnie
2011. júl. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
"de szerencsére lehet kapni kapszula formában is, én azt szedem" tiszta szerencse, hogy a sok bolond mindent elhisz és minden szart megvesz
2011. júl. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1. válaszoló vagyok


szerinted a kapszula miért lenne kamu? ha egyszer kezedben tartottál volna egy olyat akkor tudnád hogy a szaga ugyanolyan, sőt ha a kapszulát kibontod az íze is ugyanolyan, tehát ugyanaz

2011. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja, ugyanúgy nem ér semmit, viszont drágább és még salátaöntetnek se jó
2011. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!