Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Almaecet, aloe vera vagy...

Almaecet, aloe vera vagy édesgyökér? Fogyókúra-mozgás MELLÉ melyik vált be neked a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. aug. 16. 12:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
mozgás és normális étrend mellé nem kell semmilyen szarság
2011. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az aloe verának mi köze a fogyáshoz?
2011. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

az igazi aloe vera (azt hiszem Barbadensis, és egy másik fej tartozik még ide) két növényt jelent, az ezeket tartalmazó készítmények jót tesznek az egészségnek (gyulladáscsökkentő hatás, antioxidáns hatás..) csak drágák. ami olcsó az meg jó eséllyel egyszerűen hatástalan.


de a diétához - testsúlykontrollhoz mi köze, erre kíváncsi lennék én is.

2011. aug. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha mozogsz és diétázol nem kell mellé semmi ilyesmi, és simán fogysz. ezek csak a tudatodra hatnak max, azt hiszed hogy csodaszerek és jobban fogysz tőlük , pedig nem.
2011. aug. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

gondoltam h megkapom h minek.. azért mert KELL valami ami beindítja,feltúrbózzza az anyagcserét,mert szülés után ha megfeszülök se mozdul a mérleg.. diétázom,mozgok,mégse.. lehet h hormonális,de ha mégsem,akkor szeretnék valami természeteset. az aloé is segíthet,meg a másik kettő is.


terhesség előtt bármit ettem,1 dekát se híztam.most van rajtam a 2 terhesség után +10 kg,és nem sikerül fogyni,vagy jojózom. ehhez kértem a tanácsot

2011. aug. 16. 14:46
 6/13 anonim ***** válasza:

az anyagcsrét életkor és testkompozíció határozza meg leginkább. ha bármit befolyásol is valami természetes hatóanyag, nem az fog átlendíteni.


de gondolkodjunk kicsit: ha létezne olyan, hogy valaki nem tud fogyni szülés után, akkor Afrikában kissé más lenne a halálozás.


egyébként, biztos vagy benne, hogy megfelelő étrendet követsz, és elég edzést csinálsz?

2011. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

afrikában nem is híznak el.. igen,megfelelő az étrend és mozgok is. mégsem sikerül. lehet h hormonális,mint ahogy a hízás is,mert nem zabáltam,mégis feljött 18kg. amiből maradt 10. aztán jött a 2.terhesség,aminél csak 8,de a 10 + utána is maradt. volt h lement 1-2 kg,de tartani nem tudom. ha 1 nasp nem mozgok pl,akkor máris +1-et mutat a márleg és nem tudom miért.


nem eszek: kenyér,rizs,krumpli,cukor,édesség.nem iszom löttyöket,csak vizet,zöld teát. édesítő cukor helyett. csak csirkemell vagy csirkemell sonka. abonett,sovány margarin,sovány sajt. zöldfűszerek,zöldségek. köretnek barnarizs,saláta. l-karnitin tabletta,multivitamin,jód. ha édesség,max csokis shake.


szóval ezért kérdem mit tehetnék még? ja és a kozgás: napi 20 perc taposógép,heti 3 rubint réka

2011. aug. 16. 15:08
 8/13 anonim ***** válasza:

huhh.. na itt jól megfogtál. az általános tippjeim olyankor szoktak bejönni, amikor valakinek lövése sincs róla, mi az a barnarizs, vagy hogy miből mennyit kéne enni.


1. hátha ír nálam okosabb.

2. személyi edző

3. leginkább orvosi kivizsgálás, ha valóban hormonális problémára gyanakszol! ehh és ehhez sajnos nem értek még. tudom, hogy zsírt halmoz fel az egészséges test éhezés, koplalás után, de ha jól étkezel, és az egészséged nincsen rendben (neadjisten) remélem mielőbb kiderül, és segítenek!

2011. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyed rendben van??
2011. aug. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nézessem meg azt is?
2011. aug. 16. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!