Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ki hallott már arrol h az...

Ki hallott már arrol h az almaecet égeti a zsírt? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mondták h próbáljam ki ha nagyon akarok fogyni. Csak ugye ennek veszélyei is vannak. Pl h gyomorfekélyt okozhat ha rosszul használom. Arra vagyok kiváncsi h mondjuk egy 2 dl-es pohárba mennyi ecetet öntsek h feltudjam higitani vizzel??
2011. aug. 2. 13:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen meg égeti a gyonrodat.Megfelelö étrend,mozgás sport a titka mindennek.....
2011. aug. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Az almaecet semmit nem éget...
2011. aug. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

A gyomorsav erősségéhez képest az 5 %-os almaecet pusztán hajnali harmat.

Egyébként egy teáskanálnyit tegyél bele a 2 deci vízbe.

2011. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
A lényeg,hogy használ valamit???
2011. aug. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
értem... szoval akk neis kezdjek hozzá mert nem használ semmit?? :/
2011. aug. 2. 13:24
 6/27 anonim ***** válasza:
nem használ semmit.
2011. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
köszönöm mostmár legalább tudom, de akk márt mondják sokan h égeti a zsirt?
2011. aug. 2. 13:27
 8/27 anonim ***** válasza:
Hallottam már a dologról. Hatásáról nem tudok, de vannak akik fogyasztó céllal isszák.
2011. aug. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Nézd,Én a közvetlen kolléganőm estét tudom leírni,mert végig követtem a fogyókúráját,előttem zajlott ugye nap mint nap.

Almaecetet töltött egy 1,5 literes üvegbe,kb.jó 3 újjnyira.Majd fölöntötte cukormenetes szörppel,és te az üveget vízzel.Ezt az adagot itta egész nap,ha elfogyott neki akkor kevert be újabbat,de általában egy ilyen üveggel ivott meg egy nap.Fél év alatt 30 kilót fogyott.Előtte már mindent kipróbált,sanyargatta magát,fogyott pár kilót,majd a dupláját vissza.akkor már úgy volt vele,lesz a mi lesz,issza az almaecetet,hátha sikerül.Sikerült neki,de az tény,hogy nagyon sokat fájlalta a gyomrát.Már nem dogozunk együtt,de annyit tudok,hogy azóta is így tartja a súlyát,issza még mindig,de nem minden nap,hanem 2-3 naponta.Folyamatosan fogy,múlt héten láttam messziről,szerintem már megint lejött róla 20 kiló.

2011. aug. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
"és tele az üveget vízzel"
2011. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!