Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Paprikakrémmel mik a tapasztal...

Paprikakrémmel mik a tapasztalatok? Minden nap kell kenni vagy csak minden másnap?

Figyelt kérdés
2011. aug. 30. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
mire kell? fogyásra? arra semmi haszna nincs. régebben laborban fél évet dolgoztam paprikakrémmel, haza is vittem, sokszor poénból bekentük egymást vele mert baromira csípett és melegített. Annyi hatása van, hogy kitágítja (vagy szűkíti már nemtom pontosan) a vérereket, amitől az adott területen gyorsabban áramlik a vér. A zsírégetéshez távolról sincs köze, az egyetlen hasznát abban láttam, hogy a véraláfutások 2-3 kenéstől megszűntek.
2011. aug. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bix ***** válasza:
100%

paprikarém gulyásba való.


minden más felhasználási módja nevetséges mind a forgalmazó, mind a felhasználói oldal szemszögéből. vagy tudsz rá okot hogy a megnövekedett lokális vérbőség miért kéne helyi fogyást okozzon? (jó jó én se láttam még zsíros f@rkat mind szálkás és eres, de azért az talán más eset...)


nem használ magában, edzés és diéta mellett meg pont fölösleges... max szétirritálja a bőröd és nagyon megyszívod. se a fólia, se a krémek, még a narancsbőrre "kimarketingelt" okosságok se működnek. sajnálom... a biológia és a teológia között van némi difi szerencsére.


(alig várom mikor találják ki a "kenegesd a hónaljkutyádat heringel diétát, vagy a csavard magad lósz@rba fóliával fogyást lokalizáló módszert:D)

2011. aug. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!