Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Milyen felirat található az...

Milyen felirat található az adipex levél hátulján. Én amit a képeken látok nem olyan amit én rendeltem. Az enyémen ez van, :Adipex Retard fenterminum Gerot Pharmazeutika Gmbh Nektek is ez szerepel rajta?

Figyelt kérdés
2011. szept. 17. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:

adipex retard kaps.


[link]

2011. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Amit a képeken látsz az a régebbi csomagolás,ami pedig neked van az már az új! Kb. júniusban újult a csomagolása!


26/N

2011. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. szept. 18. 14:06
 4/9 K. Ildikó válasza:
Épp az alant belinkelt oldalról nem szabad rendelni,én tőlük kaptam hamisítványt.A végén nagy nehezen vissza küldték a pénzem miután megírtam hogy fel lesznek jelentve.Senki ne rendeljen olyan weboldalról ahol semmi elérhetőség nincs.
2012. márc. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Sziasztok!

K.Ildikó! Az adipexretard.info nál 4szer rendeltem, de nem érezném, hogy hamis lenne ugyan is 2hónapja szedem és röpke 8kg lement rólam, és ma adtam fel az 5. rendelésemet! :)

2012. jún. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Felírta? Eddig még nem soha nem láttam rajta, akkor hamisat kaptam eddig? :(
2012. jún. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem, mindig volt, és van is felírat! És ami a legfontosabb vanilia illata is van neki! *.*
2012. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Múltkor rendeltem egy olyan oldalról, ahol név és telefonszám volt, de bár ne tettem volna meg,semmi hatása nem volt. Na akkor most honnan is rendeljen az ember, ahol biztosan jót is fog kapni?
2012. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az enyémnek tictac illata van :O
2014. jan. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!