Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Használ valaki Perfect Slim...

Használ valaki Perfect Slim nevű csodaszert?

Figyelt kérdés
Nem szeretem ezeket a dolgokat,de most kipróbálnék valamit,de nem tudom mit.Ez állítólag nem lehet káros.Változtattam az étkezésemen,mozgok,de ha ezzel gyorsabb lenne,az tetszene.Hol lehet hozzájutni?
2011. szept. 25. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

itt olvashatsz róla jót/rosszat:


[link]


ha az étrend rendben van edzések előtt egy kis carnitin segíthet.

2011. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nincs semmi a termékről. Nincs bevizsgáltatva, valóban románok, valóban elégedettlen vásárlók vannak, valóban nincs valódi pénzvisszafizetés. Én már feladtam, hogy természetes segítséget találjak. És OÉTI engedély mindig fontos, hiszen az garantálja, hogy nem sima kukoricakeményítő van benne, illetve büntethetők.

Nem adták vissza a pénzt az egyik elégedettlen ügyfélnek, csak kritizálták a habitusát. A többi nyilván szerintem megrendezett elégedett vélemény.

[link]

Kellene olyan szabályozás is, hogy csak olyan termék lehessen reklámozható, ami minden engedéllyel valóban rendelkezik! Akár a gyakorikerdesek.hu -is, ha ilyen fogyasztószert engedne felületén reklámozni (nyilván pénzért, melyről megállapodás van/kell lennie).

2011. okt. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!