Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A Schlank wasser kúrát ismeri...

A Schlank wasser kúrát ismeri valaki?

Figyelt kérdés

Érdemes vajon kipróbálni ezt a természetes fogyókúrát?

Ez a receptje a fogyasztó víznek: [link]


Tapasztalatok esetleg?


2011. nov. 19. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
én is pont tegnap néztem ezt az oldalt. ma megyek megveszem a hozzávalókat, és holnaptól hajrá. megírjam?
2011. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ja! válaszolok a kérdésedre is. szerintem érdemes kipróbálni, mert csak egészséges összetevőkből áll. csupa vitamin, ilyenkor ősszel. ha nem sikerül fogyni, legalább egy kis méreganyag távozik, és egy kis vitamint nyomunk magunkba. :)
2011. nov. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nekem ez a 2. nap. Nem tudom, hogy milyen módon fog távozni a felesleg, mert nem járok többet wc-re, viszont kellemesebben érzem magam. Naponta amúgy is fogyasztok citromot (teába), uborkát is szoktam enni, de csodát még nem tett. Még 2 nap elvileg... kíváncsi leszek :) Az ital kellemes ízű, szerintem akár ezt minden nap is lehetne inni, nem feltétlenül csak 4 napig.
2011. nov. 20. 21:36
 4/9 anonim ***** válasza:
megvettem mindent, megcsináltam. holnaptól indul.
2011. nov. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor majd írd meg. ha nem használ, akkor hosszabbítsd meg még 4 nappal. ha kkor sem, akkor kamu. remélem nem :) majd én is megírom. meg lehet hogy a belinkelt oldalra is megírom. én vagyok ott a 12-es h.sz.
2011. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

oké :) és köszi :)

sok sikert

2011. nov. 20. 22:33
 7/9 anonim ***** válasza:
sikerült valamennyit fogynod? nekem ez a 3. nap
2011. nov. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia, én semennyit nem fogytam :) Mondjuk azt azért hozzá kell tennem, hogy szerintem meghaladtam a napi 1200 kalóriát, mivel cukorbeteg vagyok és leesett a vércukrom párszor.
2011. nov. 24. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
én 1 kg fogytam, de szerintem ez sem rossz 4 nap alatt. heti fél kiló a normális. de ez az 1200 miatt volt nem a lötyi miatt. Hát igen, ha cukros vagy akkor nem jó a kajával játszani. Majd szép lassan lemegy én már úgy vagyok vele.
2011. nov. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!