Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Csala Zsuzsa féle "Natúr...

Csala Zsuzsa féle "Natúr Varázs Tea? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kinek vállt be? Mennyi idő után hatott? Hol lehet beszerezni? Gyógyszertárban lehet kapni? Érdemes megvásárolni? Persze, mint minden, a rendszeres testmozgás tudatában, szeretném én is használni. Jelenleg zöld teát és Fitt Forma teát iszogatom, mellette minden nap izzadok 1 órát a kondigépen, de még sok változás nincs, csak a bőröm lett feszesebb... Vagy van valami jó tea tippetek?
2009. máj. 24. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
teától ne várj fogyást.
2009. máj. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a dohányzás jót tenne mert mióta én napi 1 dobozzal szívok sokkal soványabb lettem! A teát meg idd hozzá és akkor nem lesz csúnya bőröd.
2009. máj. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem dieta,es mozgas a teat nem ismerem.De semmikepp nem a dohanyzas!!Ekkora baromsagot tanacsolni!!!
2009. máj. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%
A dohányzástól biztosan lefogysz, ez igaz. Kövér tüdőrákost még nem láttam...
2009. máj. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Dohányzásról szerencsére leszoktam, mert kisbabát szerettünk volna a férjemmel. Már lassan 4 éve nem dohányzom, fiam már 11 hónapos, és nem is szeretnék rászokni.. A szülés után rajtam maradt kis zsírréteget szeretném leadni, de mivel egymagam nevelem a fiamat, mert apa, csak 7végén jön haza nem egyszerű belőni a testmozgásokat, de valahogy megoldom. Csak gondoltam, hátha van olyan tea, ami felgyorsítaná az anyagcserémet, és segítene a zsírégetésben..Ennél kevesebbet, meg már nem lehet enni, akkor már szinte nem is kellene ennem, mert már egy hónapja reggelire egy gyümölcsöt eszem, ebédre egy tányér leveset, vacsorára meg joghurtot...Ha még ezt a mennyiséget is csökkentem, akkor már tényleg nem eszem..
2009. máj. 25. 09:35
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem segített, de méregteleníteni inkább.
2009. máj. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem rettentő keveset eszel így is. Nem valami jó, pláne egy 11 hónapos csöppség mellett, akihez kell az energia. Szerintem egyél többet és akkorj mozogj, amikor tudsz. Ha ez két nap, amikor apa itthon van, akkor két nap. Én egyébként zöld teázok, és nekem pl. bevált, az emésztésem is jobb lett, meg a narancsbőrből is ment le.
2009. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
[link] picit használd a google-t és már nem is lesz több kérdésed soha. amúgy a cikkben azt is mondja,h az összes ilyen tea kammantás. a teáknak vízhajtó hatásuk van. ami pillanatnyi fogyást eredményez, de azt utána vissza is szeded hiszen csak vizet vesztettél. ha meg huzamosabb ideig vizet vesztesz dehidratáltság lesz a következménye.
2009. máj. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én nekem nagyon bevált...iagz csak estére iszom lefekvés előtt,2 nagy bögrével melegen megiszom és reggelre csak ugy jön a varázs:)De sok ismerősöm ezt használja kúra szrűen és ugy ahogy tényleg kell inni és az eggyikőjük 17kg fogyott tőle,annyival segitett még rá,h elhagyta a szénhidrátot és minden étkezés előtt méreg erős teát megidta....de most még olyat is hallottam,ha lenmagot szel minden étkezés előtt egy teás kanállal,akkor az is segit az emésztést és mivel felgyorsitja akkor a fogyás si beindul...Remélem segitettem! Dóri
2009. máj. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!