Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Tényleg hatásos a Legmagic? S...

Tényleg hatásos a Legmagic? S ha igen, milyen gyakran használtad és mennyi idő múlva látszott a hatása?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 1. 13:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az egyik barátnőm használja, napi 20-25 percet, mellette csinálja a 90 napos diétát (amit nem mindig sikerül betartania :-) és szépen alakul át a teste. Hogy ez a legmagictől vagy a diétától van, azt nem tudom.

De én is gondolkozom rajta, hogy beruházok egyre. :-)

2008. ápr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Hatásos, de van neki egy olcsóbb változata is: hátadra fekszel és gyertyában mozgatod ugyanúgy a lábaid. Ugyanolyan hatásos.
2008. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
A reklámban napi egy-két percet mondanak. Nekem január óta van meg. Bevallom még 100-nál több "összehúzást" ma sem tudok megcsinálni.(na nem is látszik meg rajtam tőle semmi...) Le a kalappal az elüttem szólónak a barátnőjének, hogy 20 percig bírja.
2008. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Én három hete vettem meg, és nagyon vártam már, ha kipróbálhassam. Azóta kb 4 nap kivételével minden nap megcsinálta, négy kilót fogytam is. Az első héten nagyon izomlázam volt mindig, meg csak olyan 7 percig bírtam, de most már végigcsinálom a dvd-t rendesen. Megpróbálom a 90 napossal kombinálni, még 9 kg-t azeretnék fogyni(akkor lesz 23 a testtömegindexem).


Szóval szerintem megéri :)

2008. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
80%
Szerintem minél drágább valami annál jobban megéri, mert akkor az ember nem úgy néz rá, hogy olcsó bóvli, így sajnálja a belefektetett pénzt ha nem használja... én mondjuk pont tegnap vettem egy franciarudat és hozzá súlyokat illetve egy haspadot is :). Mivel drága volt tutira sokáig fogom őket használni mert ha nem használnám az lenne a pénzkidobás :).
2008. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

közgázból tanultam hogy ezt nevezik Veblen fogszatási hatásnak, miszerint sokak az árral kapcsolják össze a minőséget, ami mint tudjuk nem mindig jelent párhuzamot.

Persze a legtöbb esetben az olcsó az egyben szar is. :D


Amúgy a legmagic NEM hatásos.


90 napossal kombinálónak meg elmondanám hogy ha hosszú távon akarja tönkretenni az egészségét akkor HAJRÁ, szorítok neki !!

2008. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%
Én áprilistól használom hát eredmény annyi hogy jó erős a lábam fogyni semmit nem fogyott.Egyébként vettem két hete hatezerért egy tranbulint berakok jó ritmikus zenét és nyomom rá.Ne tudd meg ménnyire király!!!!!!!!Egyébként két hét- három kiló !
2008. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33%

A reklámban napi egy-két percet mondanak.

Ha-ha!

akkor biztos rosszul csináljátok.

viccet félretéve szerintem sz@rt sem ér.

2009. júl. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
minden nap megcsinálom 17 napja a DVD-T azaz napi 17 perc kb. és nfogytam 4 kg-ot.Jó természetesen mellé diétázok is picit de nem azok a nagy megvonások csak odafigyelek, nagyon is hatásos , és jól átmozgat, erősít zsírt éget,Bár nekem leg Trainerem van, ugyanolyan jó :)
2009. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon használt, feszesedett a combom ,és fogyni is lehet tőle csak nem 3 hét alatt.hanem 1-2 hónap alatt.
2009. dec. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!