Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Melyek a legjobb fogyasztó...

Melyek a legjobb fogyasztó szerek, ami gyors eredményt hoz?

Figyelt kérdés
Tudom, rengeteg ehhez hasonló kérdés van, de igazából csak 15 max 20kilót kéne leadnom, bár azt elég gyorsan! Főbb testterületek (melyekben gyors eredmény szükséges), has, mell és oldal zsírpárnák! Természetesen szerek mellett sport gyakorlati tapasztalatok is érdekelnek!
2012. jan. 21. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:

15-20 kiló az nem kevés. A gyors eredményt verd ki a fejedből. 15-20 hetes megfelelő diéta hozhat csak tartós eredményt. A sport egy dolog, de ha nem táplálkozol mellé megfelelően, nagyon lassú lesz a változás, vagy egyátalán nem lesz. Nincs helyi zsírégetés sem, genetikádnak megfelelően fogysz a tested különböző részeiről, egyszerre, tehát hiába vannak "preferált" testterületeid, ahonnan fogyni szeretnél.


A diétáról általánosságban itt tájékozódhatsz, a lap közepe táján pedig egy-két zsírégetést segítő terméket elemeznek.

[link]


Ja és nem érdekel, mit hallottál, de a Józsi így csinálta, meg egyéb kifogások, ezeket fogadd el igazságnak, és ennek tükrében kérdezz.

2012. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem bevált. 2011 áprilisától 2012 januárjáig lefogytam vele 12 kilót. (3 dobozzal vettem)

Viszont most tavasztól nekiállok futni. :) Még 4 kiló hátra van.

2012. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

[link]


Abszolút ajánlani tudom, én 14 kilót fogytam vele még tavaly tavasszal, és azóta sem jött vissza :)

2012. jan. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!