Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » A vitaldirekt.hu-n láttam egy...

A vitaldirekt.hu-n láttam egy fogyasztó kapszulát (káposzta leveses) van -e mellékhatása és milyen?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyen hatása nincs, se mellék, se fogyasztó - egyedül a pénzed csökken töle.
2012. jan. 26. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem igazán értek egyet az elsővel, de az is elég rossz megfogalmazás hogy fogyasztó kapszula
2012. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 asztalos69 válasza:

Kár, hogy nem értesz vele egyet, pedig igaza van.

Legfőképpen a pénztárcája átmérőjét fogyassza.

Persze megértem ha forgalmazója vagy, akkor neked is hasznos a sok fogyni vágyó, aki azt gondolja, létezik a "csodakapszula". Azonban aki kinőtte a Csipkerózsika korszakot, az már nem hisz a mesékben.


A mellékhatása továbbá annyi, amennyi minden ilyennek.

Azt nézd meg, mi van a káposztában, amire neked szükséged lehet. Gondolod, hogy egy rakat ásványi anyag, és főként C vitamin, fogyaszt? Nem fog. Nem mellékesen mindig ott a kiegészítő anyag, ami valami placebo. Na az max gyomorsavat csinál, mint minden ilyen készítmény.


Egyél inkább káposztalevest, azaz scsi-t!

Ha egyszer attól akarsz fogyni. Az benne lesz a gyomorban, megmozgatja a beleid, és csekély a mellékhatása.

A kapszulát ha beveszed helyette, akkor max éhes maradsz, és vagy szenvedsz mellette, vagy eszel valamit, amitől nem fogysz.


Ezek a pénztárca csökkentő vackok, vagy tele vannak felesleges, nem természetes anyagokkal, vagy annyit érnek, mintha ennél egy igazi káposztát.


Ha ilyen kérdésed van, hogy minek nincs mellékhatása, akkor a válasz az, hogy minden olyannak, ami természetesen terem, és ette az ősember is, akinek még nem voltak hamburger és chips igényei. Továbbá futkároztak a természetes ellenségeik elől, és nem a számítógép előtt ücsörögtek fél napokat, majd buszra szálltak, és otthon ismét valami elektromos elé ültek... :-)

2012. febr. 5. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

... ja és persze az ősemberek átlagéletkora 20-30 év volt, ennyit az egészségükről!

Szerintem ha valaki valamiben hisz, akkor segíthet a fogyókúrában akár ez a kapszula is. Persze ehhez nem árt az egészségesebb táplálkozás is és csak kiegészítőnek használni ezeket a kapszulákat.

Sokan osztják az észt, de ezek általában génükből megáldottan annyit ehetnek, amennyit akarnak és nem gondolnak olyan embertársaikra, akik pl. betegség miatt nem tudnak sportolni és hiába alig esznek a súly az gyarapszik...

2012. jún. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!