Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Slim fit fogyasztó tabletárol...

Slim fit fogyasztó tabletárol vélemény? Edzés mellé gondoltam.

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 13:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

van, aki szerint hatékonyabb volt a fogyása.

van, aki szerint nem emiatt volt gyorsabb a fogyása.

nem fogod tudni kinek higgy, próbáld ki, és amikor nem használt, akkor az árával leszel szegényebb.

én már tényleg úgy érzem, hogy fölösleges a zsír felhasználásának folyamataira hivatkozni, jön akárki (akinek lövése sincs semmiről, csak önkényes "tapasztalata") és kész az összes ismeretünket a test működéséről keresztbe húzza, és rend szerint neki is adnak igazat (a többi "hozzáértők").

2012. jan. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
sokan kérdeztek itt erröl a termékről és aki próbálta az fogyott tőle én ezt olvastam. csak az írt negatívat róla aki nem próbálta.
2012. jan. 7. 15:02
 3/17 anonim ***** válasza:

soha senki sem fogyott citromtól, zöld teától fahéjtól..

még pedig ezek vannak benne.


de mint írtam, tudom hogy nem sok értelme van az észt osztani. azért pár tipp:

1. gondolj bele abba, hogy mennyi hülye van. ha naponta egyszer beleütnek a falba, és közben fogynak, akkor azt fogják írni hogy ettől fogytak.

2. próbáld ki. biztos hogy nem káros. próbáld ki sport mellett, de úgy hogy ne egyél kevesebbet. meglátod milyen hatékony. legalább annyira hihető és elképzelhető az egész, mint ~2000 éve a vízen sétáló ember.

és annyira megmagyarázható és tudományos is ez az egész.

2012. jan. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

apropó fontos, hogy nem csak az írt róla negatívan, aki nem próbálta, csak nem divat azzal kérkedni hogy miután elmondták hogy nincsenek fogyasztó szerek, felhívták az ember figyelmét a szervezete működésére, energia mérlegére, azután mégis kiadott pénzt valamire, ami valóban nem működött.

de ennek ellenére vannak akik leírják azt is, hogy semmit nem használt. én csak azt nem értem velük, hogy komolyan, mit vártak?

2012. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Norka22 válasza:
na igen ez az a dolog ami tényleg loszart sem ér!!!ne vegyetek PÉNZKIDOBÁS! Én szerintem inkább próbáljátok ki a Hoodiát! ennyi!!!
2012. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ha már ennyit írtam ide, legyen valami pozitív vélemény is: igen, a Hoodia "működése" teljesen megalapozott.
2012. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Norka22 válasza:
Aczél :) ez az :) mi tudnánk együtt működni! :)) nem gondolod? :P
2012. jan. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
inkább nem. fogyás témában.. biztos nem. nem kompromisszum kész vagyok, csak elismerem a tényeket.
2012. jan. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Norka22 válasza:
Jézus milyen merev vagy... jó rendben légy ilyen nem viccelődős komoly feszeng egész életedben ne lazíts soha! Én élvezem az életet és nem görcsölök meg vagyok ilyen merev inkább,imádok élni! én boldog vagyok,ne pedig keserű! az életben a keserű embereket kiiktatom magam mellöl mert én pozitív vagyok,szóval szép életet! ne hogy csak egy percre is vigyorogj! sziaaa
2012. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

komolyan ne vedd :)

:P

2012. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!