Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Ha a fogyasztószerek (tabletta...

Ha a fogyasztószerek (tabletta) hatásosak, miért nem szedi be mindenki, és lesz karcsú?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert nem hatásosak. Csak aki lusta normális étrendet összeállítani meg sportolni, az el akarja hinni, hogy hatásosak, mert egyszerűbb. Aztán ha nem hat, azt mondják, hogy ők megpróbálták...
2012. febr. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
175 cm-hez 110 Kg. vagyok, és qrvára nem akarok fogyni.
2012. febr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

én olyan 13 évesen találtam anyumnál fogyokuras tabletát. már lejárt, de bevettem belőle egyet, hátha fogyok (nem voltam kövér, de deszka sem)

két hét után rájöttem hogy fogytam kb 2-3 kg (1 tablettátol), viszont eléggé meghajtott az a tabletta több napon átt.

2012. febr. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én nem tudom, hogy működnek. hasmenésed lesz tőle? Én kb 6 kilót szeretnék fogyni. nem ilyen tetemes mennyiséget, mint amilyen kövér embereket a reklámokban mutatnak. De amúgy tudom, hogy becsapás, mert pl ott oylan emebreket mutatnak before-after képeken h sokkal izmosabbak is, amit nyilván csak edzéssel lehet elérni. De azért valamelyest hatnak, nem?
2012. febr. 3. 22:34
 5/11 anonim ***** válasza:

ha a Harry Potteres lebegtetés varázslat hatásos, akkor lehetne ingyen energiát termelni pl. felemelt sziklát leejtenél, és a mozgási energiáját felhasználnánk?


hogy is van ez? O_o

2012. febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát az egyértelműen egy mese. Amit én kérdzeek, aza avalóságban van, még ha átverés is az egész. köszi. azért.
2012. febr. 4. 01:29
 7/11 anonim ***** válasza:
amíg fogyasztószerek felől érdeklődsz, ne mesézd le a HP-t, mert ugyan annyi valóság alapja van mindkettőnek!
2012. febr. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
kb az ilyen tabletták 90%-átol hasmenésed lesz. hogy miért? mert igy kiürül a gyomrod, nem kivánod annyira a kaját. ez a lényegük, hogy hasmenést okozzanak. én elkedztem tornázni, ha nem is fogyok, de egészségesebb. heti 3xfél ora belefér.
2012. febr. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Persze, hogy egészséges. Mmint a torna. De volt az a félmondatod, hogy "ha nem is fogyok". Na ez az. Ki mondta, hogy én nem edzem és sportolok rendszeresen, vagy nem tornázom, csak ugyanígy nem fogyok. Vannak sportok, amik nem karcsúsítanak annyira, pl. az úszás, én azt szeretem. Szóval ezért kérdeztem.


Aczél: a HP-ben le van írva, hogy hogy titkolják mindezt a muglik világa elől. Tulajdonképpen igaz is lehet, annyira el van varrva minden szál.

2012. febr. 4. 13:46
 10/11 anonim ***** válasza:

ez esetben, tied a pálya.

de azért edzés mellett is kalória deficittel táplálkozz. magyarul kevesebb energiát vigyél be, mint amire a nap folyamán szükséged lenne. ez a fogyáshoz vezet, az ellenkezője természetesen hízáshoz vezetne.

2012. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!